thunderbird ile pst arşivini içeri aktarma

Başlatan solidsnake, 10 Nisan 2019 - 22:49:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

solidsnake

Merhaba

Thunderbird kullanarak outlook hesabımı kullanabiliyorum. Peki bilgisayarımda bulunan outlook arşiv dosyasını thunderbird'e arşiv, yedek vb. bir isimle ekleyip sonradan aynı outlookta olduğu gibi arşiv yapabilir miyim?

İkinci sorum ise Thunderbird'ün kullanımına yönelik elinde pdf dosyası olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Empat

Thunderbird'in kullanımı hakkındaki makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

Thunderbird ile Outlook kullanımı hakkındaki makaleye buradan ulaşabilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

if

@solidsnake, Outlook ile arşivlediğiniz e-postaları Thunderbird'e mi yüklemek istiyorsunuz? Arşivin ne olduğunu bilmemiz gerek. E-postaları rar ya da zip gibi bir arşive mi attınız? Yoksa e-postaları yerel mbox dizini olarak mı sakladınız?

solidsnake

Alıntı yapılan: if - 11 Nisan 2019 - 10:37:48
@solidsnake, Outlook ile arşivlediğiniz e-postaları Thunderbird'e mi yüklemek istiyorsunuz? Arşivin ne olduğunu bilmemiz gerek. E-postaları rar ya da zip gibi bir arşive mi attınız? Yoksa e-postaları yerel mbox dizini olarak mı sakladınız?
Merhaba
Geç cevap için kusura bakmayın, aslında exchange hesabındaki arşivlenmiş mailleri thunderbird üzerinde eklemeyi düşünüyorum. Ama bir türlü beceremedim.