[Çözüldü] Mono Hata GamezBDO.exe

Başlatan donotdie, 08 Nisan 2019 - 19:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

donotdie

Merhaba. Bu hatayı alıyorum. Mono-Project' in son sürümünü kurmama rağmen düzelmedi. Bunu nasıl giderebilirim acaba?
İşletim Sistemi: Ubuntu 18.4

$wine GamezBDO.exe
Unknown heap type: #Schema

* Assertion at /vagrant/mono/mono/metadata/metadata.c:1041, condition `index < meta->heap_strings.size' not met

abnormal program termination
0009:err:mscoree:expect_no_runtimes Process exited with a Mono runtime loaded.

Empat

Bu konu hakkında güncel ve net bir çözüm bulamadım ve bir fikir üretemedim.

Dilerseniz Facebook'ta aşağıda adını verdiğim gruba üye olup gönderi atabilirsiniz.

Grupta bilgisiz üyeler kadar, bilgili üyeler de çoğunlukta.

Grubun adı: GNU/Linux Türkiye Topluluğu

Bir diğer alternatifse; Facebook'ta 200 000'den fazla üyeye sahip Linux adlı gruba üye olup, İngilizce bir gönderi atarsanız sorununuz çok büyük ihtimalle kısa sürede çözümlenir.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

donotdie

Bu hatayı da çözdüm bundan da bahsedeyim kısaca; Wine ile ilgili bütün depoları kaldırdım. Daha sonra Wine' ın farklı bir sürümünü kurdum ve sorun düzeldi.

Empat

Çözümü paylaştığınız için teşekkürler.

Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!