Gönderen Konu: Ubuntu Cs:Go Tam Ekran Sorunu  (Okunma sayısı 50 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Arkadaşlar merhaba. Steam den Cs:Go indirdim fakat oyunu bir türlü tam ekran yapamıyorum. Görüntü ayarlarından pencereli yerine tam ekran yapacağım fakat alt taraftaki apply seçeneği gözükmüyor. Şimdiden teşekkürler.

« Yanıtla #1 : »
Bunu ben de çok yaşadım. Birkaç tam ekran kodu denedim oyun açılış ayarlarından, fakat onlar da yine pencere modunda tam ekranımsı bir şeyler oldu, apply seçeneği ulaşılabilir olmasına rağmen ekran seçeneğini değiştiremedim bu sefer. Sonra sinir olup paneli (dash to panel eklentisi kullanıyorum) bir süreliğine gizleyip, tam ekran ayarı yaptıktan sonra paneli tekrar eski haline getirdim. Böyle çözdüm biraz amele bir yöntem oldu ama işimi gördü :)

« Yanıtla #2 : »
Teşekkürler sorunu 4 saatlik bir uğraş sonrasında çok kolay bir çözümünün olduğunu deneme yanılma yöntemiyle çözdüm. Benle aynı sorunu yaşayanlar için yazayım.
İlk önce steam>user data>id'n>730>local>cfg yolundan video.txt dosyasını buluyoruz. Dosyayı editör ile açtıktan sonra "setting.fullscreen"      "0" satırını buluyoruz. 0' ı 1 ile değiştirdikten sonra Oyununuz tam ekran olarak açılıyor.

« Yanıtla #3 : »
@K4r4NI

Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Evrenin şimdiki halini geçmişin sonucu ve geleceğin nedeni olarak ele alabiliriz. Bir an için evrenin tüm güçlerinin ve bunu oluşturan tüm varlıkların konumlarını anlayabilen bir canlı olduğunu düşünürsek, ve bunun bu verileri inceleyebileceğini de düşünürsek, aynı anda evrendeki en büyük varlıklardan en küçük atomlara kadar her şeyi hesaba katarak bir hesap yaparsa, hiçbir şey belirsiz değildir ve gelecek de, aynı geçmiş gibi, onun gözlerinin önündedir.