Gönderen Konu: Ubuntu Cs:Go Tam Ekran Sorunu  (Okunma sayısı 145 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Arkadaşlar merhaba. Steam den Cs:Go indirdim fakat oyunu bir türlü tam ekran yapamıyorum. Görüntü ayarlarından pencereli yerine tam ekran yapacağım fakat alt taraftaki apply seçeneği gözükmüyor. Şimdiden teşekkürler.

« Yanıtla #1 : »
Bunu ben de çok yaşadım. Birkaç tam ekran kodu denedim oyun açılış ayarlarından, fakat onlar da yine pencere modunda tam ekranımsı bir şeyler oldu, apply seçeneği ulaşılabilir olmasına rağmen ekran seçeneğini değiştiremedim bu sefer. Sonra sinir olup paneli (dash to panel eklentisi kullanıyorum) bir süreliğine gizleyip, tam ekran ayarı yaptıktan sonra paneli tekrar eski haline getirdim. Böyle çözdüm biraz amele bir yöntem oldu ama işimi gördü :)

« Yanıtla #2 : »
Teşekkürler sorunu 4 saatlik bir uğraş sonrasında çok kolay bir çözümünün olduğunu deneme yanılma yöntemiyle çözdüm. Benle aynı sorunu yaşayanlar için yazayım.
İlk önce steam>user data>id'n>730>local>cfg yolundan video.txt dosyasını buluyoruz. Dosyayı editör ile açtıktan sonra "setting.fullscreen"      "0" satırını buluyoruz. 0' ı 1 ile değiştirdikten sonra Oyununuz tam ekran olarak açılıyor.

« Yanıtla #3 : »
@K4r4NI

Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Bu açıklanamaz, ama hissedersin. Hayatın boyunca dünyayla ilgili bazı şeylerin yanlış olduğunu hissetmişsindir. Ne olduğunu bilmezsin, ama o oradadır; beynine saplanmış bir kıymık parçası gibi... Seni deli eder.