Böyle soğuk şakalar yapmayın lutfen

Başlatan sireno52, 09 Mart 2019 - 14:34:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

Geçenlerde foruma girmeye çalıştım  formun yerinde yeller ediyordu kapandı sandım vallahi moralim bozuldu bugün bir gireyim bakayım dedim  son durum ne diye Allah'a şükür forum yerinde duruyor lütfen  forumda çalışma olacağı zaman  milletin görebileceği  şekilde kocaman bir tabelada şu tarihte  çalışma olacak diye uyarı yazısı yazin milleti kalpten götürmeyi sizlerde olmazsanız biz kimde yardım isteyecegiz Allah PARMAKLARİNİZA zeval vermesin
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

Empat

Forumdaki SSL hatası, SSL'in yenilenmesi unutulduğundan oldu diye tahmin ediyorum.

Neden bilerek, şaka yapmak için SSL'i kaldırıp kullanıcıların erişimini engellesinler?
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

sireno52

Alıntı yapılan: Empat - 09 Mart 2019 - 17:21:47
Forumdaki SSL hatası, SSL'in yenilenmesi unutulduğundan oldu diye tahmin ediyorum.

Neden bilerek, şaka yapmak için SSL'i kaldırıp kullanıcıların erişimini engellesinler?
yok zaten bende espiri olsun diye yazdım  kapanmasını da  istemem  doğrusu çok güzel bir forum sitesi böyle bir siteyi yapandan da yardımlarını esirgemeyenlerden de Allah razı olsun
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )