ACİLLLLLLLL BDP DE JAVA SORUNU

Başlatan oğuzsezgin, 09 Mart 2019 - 12:13:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oğuzsezgin

Arkadaşlar merhaba;

Muhasebede kullandığımız bdp programında kayıtlı olan xml beyannamemi açarken;

org.mozilla.javascript.javascriptexception java.lang.classnotfoundexception:gelir 17 hatası alıyorum yükleyip silmediğim java kalmadı ama düzelmedi acil yardımlarınızı bekliyorum....

Empat

Merhaba.

Forum düzenini bozmamak için konu başlığına "ACILLLLLLLLL" gibi konudan alakasız şeyler yazmayın lütfen.

Java konusunda pek bilgim yok, dolayısıyla yardımcı olamayacağım. Fakat size sorununuzu çözecek bir yol gösterebilirim.

Facebook'ta İngilizce ve Türkçe içerikli Java grupları var. Bu gruplarda birçok aktif ve yardımsever üye var.

Sorununuzu orada dile getirirseniz kesinlikle yardımcı olacaklardır. İngilizceniz varsa İngilizce Java gruplarından yardım alma olasılığınız çok daha büyük.

Tabii Türkçe gruplardan da yardım alabilirsiniz. Gruplara girerken soruları cevaplarsanız, gruba dahil olmanıza izin vereceklerdir.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

oğuzsezgin

KONUYLA ALAKALI OLUP OLMADIĞINA KARAR VERECEK MERCİ SİZMİSİNİZ

ACİL VE GELİR VERGİSİ ARASINDAKİ KAVRAMI ÖĞRENİRSENİZ İDRAK EDEBİLİRSİNİZ.

Empat

[mention=644725]@oğuzsezgin[/mention]

Ben bir üye olarak sizi forum kuralları konusunda bilgilendiriyorum sadece.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

lnxdev

Alıntı yapılan: oğuzsezgin - 09 Mart 2019 - 12:43:05
KONUYLA ALAKALI OLUP OLMADIĞINA KARAR VERECEK MERCİ SİZMİSİNİZ

ACİL VE GELİR VERGİSİ ARASINDAKİ KAVRAMI ÖĞRENİRSENİZ İDRAK EDEBİLİRSİNİZ.

Günlük hayatta yaşadığınız aciliyet içeren durumları bu forumu ilgilendirmiyor ve bu forumdaki insanlar kendine ait olan boş vakitlerini forum üyelerine yardım etmeye ayırıyor. Yazılımı yapan merci de bu forum olmadığına göre konuyla alakalı bilgili bir arkadaşımız cevap verene kadar beklemek zorundasınız.