12 ocak da açık mıydınız?

Başlatan olaki, 13 Ocak 2009 - 15:15:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

olaki

Selam,
Ben dün bütün gün ve bu gün öğlene kadar foruma giremedim. :o
Bir durum mu vardı yoksa 'bana has bir özellik mi'?!!!
Başka yaşayan var mı?

3mr3

Dostum site güncellendi. Ve forum subdomain üzerinden hizmet verecek. Dün tabi ki açıktı.
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

garafatma

Forum sürekli açıktı ben daimi bağlıyım genelde ve hiç problem yaşamadım
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

eren

Forum hiç kapanmadı. :) forum alt alan adına taşındık. Taşıma sırasında sadece 3 saniye kesinti oldu o kadar. :D
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

olaki

Alıntı yapılan: Eren - 13 Ocak 2009 - 15:31:35
Forum hiç kapanmadı. :) forum alt alan adına taşındık. Taşıma sırasında sadece 3 saniye kesinti oldu o kadar. :D

İlginç... :-\
Şu an 'liferea' da RSS'ler çalışmıyor.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

3mr3

Evet RSS olayı çok güzel bişey ama ben her sitede rss aramam sitenin adını koyarım o çıkar karşıma çünkü ben netvibes kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim. Zaten imzamda mevcut bu.
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

Gimp Uzmanı

24 Saat açık kendi tarafımdan test edilmiştir. :D

3mr3

Alıntı YapBen bu sitenin hızına hayranım. Acaba ana makina ubuntu server edition mu?

Kesin şunu söyleyebilirim ki server linux'dur. Hızlı olmasının yanında en son güncellemeleri ile birlikte hizmete sunulması bunun bir örneği. Gerek sunucu olsun gerek CMS sistemi olan SMF forum paketi en son güncellemeleri ile çok rahat...

heartsmagic

Yanlış hatırlamıyorsam sunucumuzu sağlayan sponsorumuzda Debian var. Hızdaki en büyük etken makinenin ve internet çıkışınının sadece bize ait olması. Sponsorumuz olan Kalehost'a tekrar teşekkür ediyoruz buradan. Elbette forumun sürekli ayakta kalmasını sağlayan ve bu iş için çok fazla mesai harcayan @Eren'e de çok ayrı bir teşekkür gidiyor :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eren

heartsmagic

eren

Alıntı yapılan: heartsmagic - 15 Ocak 2009 - 01:22:29
Alıntı yapılan: Eren - 15 Ocak 2009 - 01:20:26
:'(

Hayırdır @Eren?

Çok ayrı bir teşekkür duygulandırdı beni de o sebeple bu gülen yüzü koydum.

heartsmagic

Çok gülmüş ama, gülmekten ağlamış :D

Not: Sonuna kadar hak ediyorsun o teşekkürü.

garafatma

Belki forumun kurulumnda herhangi bir yardımım dokunmadı ancak kullanıyorum(z) ve gerçekten emekleriniz sayesinde birçok kişi bilgileniyor, bende bunlardan biriyim. teşekkür ederim.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010