Ubuntu'da mahsur kaldım yardım edin.

Başlatan bahadirrr, 13 Şubat 2019 - 16:36:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bahadirrr

Merhaba arkadaşlar.1 gün önce ubuntu kurdum fakat hiç sevmedim.Böyle bir durum olabileceğini düşünerek bir tane flash diskime win10 boot etmiştim fakat şu anda win10 a geri dönemiyorum hata veriyor kurarken.Aslında geçmek istediğim linux mint,nasıl kurtulacağım buradan yardım edin kafayı yiyeceğim ne bir program açabiliyorum ne terminalden bir şey çalıştırabiliyorum 5 saattir uğraşıyorum karpa tünel sendromuna yakalandım yakalanıcam.

Empat

Merhaba.

Alternatif olarak Ubuntu'dan Linux Mint' geçmek yerine Ubuntu'da masaüstü ortamını değiştirebilirsiniz. Linux Mint'le Ubuntu arasında masaüstü ortamları haricinde belirgin bir fark yok.
Popüler masaüstlerini nasıl yükleyebileceğinizi anlatan makaleye gitmek için buraya tıklayın.

Windows 10'a veya Linux Mint'e geçmek isterseniz, yardımcı olabilmem için hata hakkında daha detaylı bilgilendirmeniz gerek beni.

Verdiği hatanın resmini atabilir misiniz?
Ubuntu'da neden program açamıyor, terminalden bir şey çalıştıramıyorsunuz?
Ne yapıyorsunuz ve ne gibi bir hata çıktısı alıyorsunuz?
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

D@bbe

Winzort kurmasını bilme sonra ubuntuya hapsoldüm de... gparted ile disk partitin table sil bölümleri sil tamamdr...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙