[Çözüldü] amd ryzen 2400g için uygun mu

Başlatan Dragonborn, 02 Mayıs 2019 - 18:03:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dragonborn

ben 2400g'li apu bir sistem toplamak istiyorum sonrada 1 yıl sonra falan rx 590 saffire edition almak istiyorum oynamak istediğim oyunlar fortnite,cs:go ve dota belki gta 5 baktım hepsini minimum 60 fps oynatıyor dropsuz linux da özellikle gta 5 de bir sıkıntı çıkarmı mesela driver gelmemesinden korkuyorum yeni driver çıktı taze daha mortal combat 11 için windows'a bana ne zaman gelir gelir mi kaç fps fark olur

Empat

Lütfen konu açarken, konuyu, içeriğiyle ilgili bölüme açmaya özen gösterin.

Konu Ubuntu Türkiye Forum > Yazılım > Oyunlar bölümüne taşındı.

Linux'ta GTA 5 oynamanız için wine vb. bir yazılım kurmanız gerekmektedir.

Steam, son zamanlarda oyunlarına Linux desteği kazandırma konusunda adım adım ilerliyor.

Her ne kadar emin olmasam da, GTA 5'e hala Linux desteği kazandırılmadı diye hatırlıyorum.

Wine vb. bir yazılımla kuracağınız GTA 5 oyunundan verim almanız için ileri derece (sistem yönetimi ve programlama bilgisi gerektirir) konfigürasyonlar yapmanız gerekmekte.

Bu konfigürasyonları yapıp GTA 5 oynatanların Youtube'da videosu var.

Fakat bu konfigürasyonların nasıl yapıldığıyla ilgili yeterli derecede kaynak yok diye hatırlıyorum.

En azından bu konuda pek fazla araştırma yapmadım. Kaynak bulsanız bile; İngilizce veya başka dilde olacağını unutmayın.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

Empat

Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

Dragonborn

[mention=645782]@Empat[/mention]üzgünüm daha yeniyim

Empat

[mention=645997]@Dragonborn[/mention]

Sorun yok. Çözüldüğüne göre konu kilit.