Failed to execute script dosya_ismi Hatası

Başlatan ethemguener, 29 Ocak 2019 - 08:08:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ethemguener

Merhabalar. Niye bilmiyorum, Spyder'da sorunsuz çalışan programım, execute yapmaya gelince açılmaz oldu. Failed to execute script program_ismi şeklinde hata alıyorum exe'yi açmaya çalıştığımda. Daha önceleri fazladan bir kütüphane import ettiğimde aynı şekilde açamadığım bir programım vardı, kütüphaneyi silince sorunsuz açıldı. Ancak bu uygulamamda gereksiz hiç bir kütüphane mevcut değil. Aşağıdaki gibi:

import requests
from bs4 import BeautifulSoup
from PyQt5 import QtWidgets, QtGui, QtCore
import sys
from requests.exceptions import ConnectionError

Program içeriğinde, kur fiyatları bloomberg'den çekiliyor. Program her 1 dakikada bir refresh ediliyor (veri tekrar çekiliyor), ve basit exchange hesaplamaları yapıyor. Bu kadar.

Ikonsuz, -w komutu olmadan, -F komutu olmadan vs. birçok yolla denedim, yok olmuyor. Çözemedim gitti. Nedeni nedir? Ne yapmam gerekli? Hatalı yeri nasıl görebilirim?

Teşekkürler.

Tamam çözdüm beyler :)

Empat

Bu grup size yardımcı olabilir.

Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen. "[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, öğrenebileceğiniz konuya gidebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!