Gönderen Konu: Dual Boot Kulaklık Problemi  (Okunma sayısı 92 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Merhaba
Bilgisayarımda dual boot olarak 2 işletim sistemi var, mint ve win 10. Yıllardır dual bootlarda hep başıma aynı problem geliyor.

Sadece windows varken yada sadece mint varken sıkıntı yok. Ama 2 si birden olunca, linuxtan sonra windowsa geçince kulaklıklardan yada harici hoparlörlerden ses gelmiyor. 5 / 6 defa kapatım açmak gerekiyor ki o da canı isterse çalışıyor.

Dediğim gibi mint üzerinde sıkıntı yok, windows sıkıntı çıkartıyor sadece. Ne yapmak gerekli?

« Yanıtla #1 : »
Bir ara bende de ses konusunda benzer bir sorun olmuştu. Windows'ta ses simgesine sağ tıklayıp Kulaklıklar İçin Uzamsal Ses seçeneğini seçtiğimde çözülmüştü. Denemenizi tavsiye ediyorum.
Evrenin şimdiki halini geçmişin sonucu ve geleceğin nedeni olarak ele alabiliriz. Bir an için evrenin tüm güçlerinin ve bunu oluşturan tüm varlıkların konumlarını anlayabilen bir canlı olduğunu düşünürsek, ve bunun bu verileri inceleyebileceğini de düşünürsek, aynı anda evrendeki en büyük varlıklardan en küçük atomlara kadar her şeyi hesaba katarak bir hesap yaparsa, hiçbir şey belirsiz değildir ve gelecek de, aynı geçmiş gibi, onun gözlerinin önündedir.

« Yanıtla #2 : »
@Empat maalesef çözülmedi...