manjaro kurmaya çalıştım. lütfen yardım edin

Başlatan Podofko, 04 Mayıs 2021 - 15:56:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Podofko

bilgisayarımda ssd ve hdd kullanıyorum. ssd içinde windows var. flasha manjaro yazdırdım ve hdd ye kurmak istedim. kurulumda hdd yi seçip diski sil dedim ve kurdum. windowsu boot etmek istediğimde grub rescue çıkıyor. ssd içindekiler gitti mi lütfen yardım edin. ellerim titriyor.

Hhk78

biostan windowsu üste çıkarın eğer yoksa  grubu güncelleyin olmadı manjaro canlı dvdden açarak pcyi verileri kurtarın

Podofko

teşekkürler. şuan grub ekranına gelmeyi başardım ve manjaroyu açtım. biraz bişeyler deneyeceğim. olmazsa haber veririm

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Mayıs 2021 - 16:07:58

hdd yi çıkardığımda aynı şey oluyor. hdd yi çıkarmak isteyip sadece windowsu kullanmak istersem ne yapmalıyım?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Mayıs 2021 - 16:16:35

hdd yi çıkardığımda aynı şey oluyor. hdd yi çıkarmak isteyip sadece windowsu kullanmak istersem ne yapmalıyım?

Hhk78

Alıntı yapılan: Podofko - 04 Mayıs 2021 - 16:02:18
teşekkürler. şuan grub ekranına gelmeyi başardım ve manjaroyu açtım. biraz bişeyler deneyeceğim. olmazsa haber veririm

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Mayıs 2021 - 16:07:58

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Mayıs 2021 - 16:16:35

biostan windowsu üste al