Hangi bölgede yaşıyorsunuz?

Başlatan eren, 12 Ocak 2009 - 00:33:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hangi bölgede yaşıyorsunuz?

Marmara Bölgesi
193 (38%)
Ege Bölgesi
88 (17.3%)
Akdeniz Bölgesi
49 (9.6%)
İç Anadolu Bölgesi
80 (15.7%)
Karadeniz Bölgesi
35 (6.9%)
Doğu Anadolu Bölgesi
15 (3%)
Güneydoğu Anadolu Bölgesi
23 (4.5%)
Kıbrıs
4 (0.8%)
Avrupa Ülkeleri
17 (3.3%)
Amerika
2 (0.4%)
Asya Ülkeleri
0 (0%)
Afrika Ülkeleri
2 (0.4%)

Toplam Oy Verenler: 272

eren

Hangi bölgede yaşıyorsunuz? Yoruma açıktır.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

3mr3

Ankara'da yaşıyorum. İç Anadolu Bölgesi.
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

packerd

İstanbul anadolu yakasındayım.
Çay içmeye beklerim.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,Tekdir ile yola gelmeyenin hakkı kötekdir.

Çağlar

İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Bu arada Grev'e(Buluşmaya) gelin İstanbul'lular. :D
We got a badass over here!

Gimp Uzmanı

Akdeniz bölgesinden 4 kişi olmuş.

OKAN

Yavru Vatan' ı da ekleyelim. Benim için bir yavruluğu kalmadı ama. Onun dışında Adana ve Gaziantep taraflarındayım.

XRumer

ben Adana'da yaşıyorum, yani Akdeniz Bölgesi. 5 kişi olduk:)
Bu arada Güneydoğu Anadolu'dan bir kişi varmış, ne yazık ki geri bırakılmış bir bölgemiz, Ubuntu'nun oraya da girmiş olduğunu görmek sevindirici. Umarım bu bölgede daha çok kullanıcı olacaktır.

Exodus

Kuzey Ege - Marmara (Marmara olarak geciyor)..
Arch Linux FTW!

eren

Türkiye'nin 4'de 1'i İstanbul'da yaşıyor. 3'de 1'i de Marmara bölgesinde yaşıyor. (Türkiye nüfusu 75 milyon, Marmara nüfusu 25 milyon)
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

ihtiyar said

Benim için oldukça gıcık bir soru. :) Yaşadığım yer belli değil. :P

Konya'da okuyor, Ankara'da oturuyor, İstanbul'da yaşıyorum. :P

Okul zamanı Konya'da oluyorum, şubat tatilini de İstanbul'da geçirecek gibiyim. İkinci memleketim gibi bir şey oldu. :)

Bedreddin

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

Sypro

Şu aralar sürekli olarak İzmir, tatil gibi durumlarda fırsat olursa Bursa. Yine de Ege Bölgesi ağırlıkta anlaşılan, onu seçtimi.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

atomkarinca

Şu ana kadar verilen oylardan nüfus dağılımıyla hemen hemen paralel gidiyor.

keerim

Kahramanmaras - Akdeniz
6 oldu.

sdk

manisada yaşıyorum bende yarı izmirliyim izmirde okudum 5 yılım izmirde geçti böyle olunca insanın bi ayağı iizmirde oluyor kopamıyor. izmiri bilen izmirde yaşayan arkadaşlar varsa demek istediğimi daha iyi anlarlar :)

XRumer

Alıntı yapılan: keerim - 13 Ocak 2009 - 00:34:45
Kahramanmaras - Akdeniz
6 oldu.
Ege'yle başa baş gidiyoruz.
Bu arada bir arkadaşamızın dediği gibi Türkiye'nin nüfus dağılımına uyumlu bir şekilde devam ediyor bölgelere göre dağılımımız.

Malik

bayağa da hemşerimiz varmış. ben malatyalıyım evim malatyada, adanada okuyorum. 4 yıldır genelde adanadayım, tatillerde malatyaya giderim. burada adanalı olduğuna şaşırmadım ama malatyalı birini de görünce ne yalan söliyeyim çok sevindim. inşallah sayı artar :))
Bir şey öğrenmek istediğimde dışarı çıkar ve benden daha çok bilen birisini bulur ona sorarım. Bazen çok kazık sorarım!!!

Linux bir felsefedir, felsefe öğretidir, öğreti bilim ve düşüncedir, bilim ve düşünce özgürlüktür, özgürlük ise linuxdur. Yani Linux herşeydir.

DBerk1996

sAMSUNLUYUM AMA SAKARYADA YAŞIYORUM

Gimp Uzmanı

İzmir'de uzun süre kaldım. İzmir'in insanını iyi tanırım.

sdk

Alıntı yapılan: Gimp Uzmanı - 13 Ocak 2009 - 13:00:15
İzmir'de uzun süre kaldım. İzmir'in insanını iyi tanırım.

bu iyi bi tanışıklık mı kötü mü?

mbt28

Giresunluyum, aynı zamanda istanbullu(14 sene), Ankaralı(4 sene) ve İzmirli(maalesef) sayılırım. İzmirin insanı biraz fazla avrupayi gelsede alışmaya çalışıyorum.

İzmir Balçovadan selamlar.

OKAN

İlkokula Manisa' da başladım. Saruhanlı' da da 1.5 yıl kaldık. Bu vesileyle İzmir' ede gider gelirdik. Benim o zamanlardan aklımda kalan iki şey var İzmir'le ilgili: Yüksek yokuşlar ve körfezin dayanılmaz pis kokusu. Sonradan duyduğuma göre körfezi temizlemişler.
Batman' da geçen 3 yılda da "ipragaz mahallesi" ndeydik. Rafinerinin kokusu sıcakla birleşince dayanılmaz bir hal alırdı. :D

Hep kötüleri anlattım ama İzmir, Manisa ve Batman' ın hayatımda ayrı bir yeri vardır. ;D

sdk

Alıntı yapılan: OKAN - 13 Ocak 2009 - 16:35:38
İlkokula Manisa' da başladım. Saruhanlı' da da 1.5 yıl kaldık. Bu vesileyle İzmir' ede gider gelirdik. Benim o zamanlardan aklımda kalan iki şey var İzmir'le ilgili: Yüksek yokuşlar ve körfezin dayanılmaz pis kokusu. Sonradan duyduğuma göre körfezi temizlemişler.
Batman' da geçen 3 yılda da "ipragaz mahallesi" ndeydik. Rafinerinin kokusu sıcakla birleşince dayanılmaz bir hal alırdı. :D

Hep kötüleri anlattım ama İzmir, Manisa ve Batman' ın hayatımda ayrı bir yeri vardır. ;D

manisalı sayılırsın sende yani :) bende manisalıyım izmirde artık körfezin pis kokusu yok insallah yine gormek nasip olur :)

sdk

Alıntı yapılan: mbt28 - 13 Ocak 2009 - 16:19:27
Giresunluyum, aynı zamanda istanbullu(14 sene), Ankaralı(4 sene) ve İzmirli(maalesef) sayılırım. İzmirin insanı biraz fazla avrupayi gelsede alışmaya çalışıyorum.

İzmir Balçovadan selamlar.

izmir neden maalesef dedin ya izmir yaşanılası en güzel şehirlerden biridir aslında. balçova biraz dışarıda kalsa da yinede güzel yerler var o tarafta da inciraltı var mesela. ayrıca çeşmeye de çok yakınsın yaz olunca bunu değerlendiriosundur umarım :D

OKAN

Alıntı yapılan: sdk - 13 Ocak 2009 - 16:52:47
Alıntı yapılan: OKAN - 13 Ocak 2009 - 16:35:38

manisalı sayılırsın sende yani :) bende manisalıyım izmirde artık körfezin pis kokusu yok insallah yine gormek nasip olur :)

Zaten okul bitsin. Kısmetse Manisa' da çalışmak istiyorum.