[Çözüldü] Ubuntu için adobe acrobat reader benzeri program

Başlatan Armando, 17 Kasım 2018 - 15:22:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Armando

Acrobat reader ile belgereri e-imza ile imzalama işlemi yapıyorum ubuntu için bu tarz bir program varmıdır acaba

Armando

Görmüyor sanırım e-imza ile ilgili bir bölüm göremedim. Yinede sağolun
benim istediğim e imza usb yi takınca acrobatta pdf ye imzayı bırakabiliyordum o tarz birşey. acrobatın linux sürümünü de bulamadım
wine ile yüklemem mümkünmüdür acaba

lafurus

Kamuda çalışıyorsanız ve tubitak ile ilgili ise bu e-imza direk pardusu iletişim kısmından arayabilirsiniz, ya da pardus forumda sorarsanız belki daha iyi yardımcı olabilirler.

speakerXXL

LibreOffice => Dosya menüsü => Dijital imzalar => Mevcut PDF dosyasını imzala => Mevcut PDF dosyasını seçin ve açın => Belgeyi İmzala seçeneğini kullanmayı deneyebilirsiniz.

Armando

Alıntı yapılan: lafurus - 18 Kasım 2018 - 18:35:32
Kamuda çalışıyorsanız ve tubitak ile ilgili ise bu e-imza direk pardusu iletişim kısmından arayabilirsiniz, ya da pardus forumda sorarsanız belki daha iyi yardımcı olabilirler.

Ubuntu kullanıyorum ve sigortacıyım her ay e imza ile mutabakat mektubunu imzalayıp bölgeye göndermem gerekiyor

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Kasım 2018 - 19:20:21

Alıntı yapılan: speakerXXL - 18 Kasım 2018 - 18:59:41
LibreOffice => Dosya menüsü => Dijital imzalar => Mevcut PDF dosyasını imzala => Mevcut PDF dosyasını seçin ve açın => Belgeyi İmzala seçeneğini kullanmayı deneyebilirsiniz.

open office kurulu bilgisayarımda ama ondada pdfyi seçince saçmalıyor biraz. değişik değişik harfler kodlar

Armando