Archman Simple JWM

Başlatan illedelinux, 15 Kasım 2018 - 19:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

illedelinux

Archman GNU/Linux ile çalışmalarımız hızlı ama kontrollü olarak devam ediyor. İsmini Archman Simple JWM (ASJ) koyduğum bu sürüm için ekip arkadaşlarıma, geri dönüş yapan ve görüşlerini esirgemeyen kullanıcılara teşekkür ederim.

Archman Simple JWM, adından da anlaşılacağı gibi hafif ve pencere yöneticili bir oturumdur. Bu kalıpta daha önceleri çıkardığımız pencere yöneticili oturumların aksine artı bir yazılım eklenmedi. Mümkün olduğu kadar JWM oturumunun kendi yapısına sadık kalındı.
JWM oturumunun doğal ve hafif yapısını korumak adına özel bir gayret göstermiş olsak da geniş özelleştirme yapısından yararlanmayı kullanıcının tercihine bıraktık.
Arkaplan resim ekleme, paneli veya menüyü farklı yapılandırma, sistemin görünümünü transparanlaştırma ya da farklı yazılım ekleme gibi detayları kullanıcıların zevkine bırakmayı daha uygun gördük. Ancak deneyimli-deneyimsiz herkesin zorlanmadan kullanmasına da özen gösterdik.

Eski ve zayıf makinelere hayat veren bu çalışma aynı zamanda sadeliği sevenler için de ayrı bir özelliği bulunuyor. Hepimize hayırlı olsun.

Buradan indirin.
https://sourceforge.net/projects/archman-os/files/stable-iso/2018-11/community/jwm/ 

Daha geniş bilgiler.
http://archman.org/forum/index.php?topic=2949.msg19442;topicseen#msg19442 
GNU/Linux kullanmıyorum, onu yaşıyorum...

.py

[mention=642949]@illedelinux[/mention] her geçen gün daha iyi görünüyor başarılar diliyorum yazdığım dosya yöneticisini geliştirdiğiniz dağıtımlarda test etmenizi istiyorum bir kaç eksiği var halen geliştirmekteyim beta sürümü uygun görülürse paketi paylaşabilrim.

illedelinux

Alıntı yapılan: .py - 15 Kasım 2018 - 21:22:22
[mention=642949]@illedelinux[/mention] her geçen gün daha iyi görünüyor başarılar diliyorum yazdığım dosya yöneticisini geliştirdiğiniz dağıtımlarda test etmenizi istiyorum bir kaç eksiği var halen geliştirmekteyim beta sürümü uygun görülürse paketi paylaşabilrim.

Teşekkürler @.py.
Test etmekten memnunluk duyarız, istediğin zaman paylaşabilirsin, ayrıca istersen topluluğumuza katılabilirsin, seni bir topluluk üyemiz olarak görmek bizi ayrıca memnun eder :)

GNU/Linux kullanmıyorum, onu yaşıyorum...