Deepin FTP Bağlantısı

Başlatan aderinkaya, 05 Kasım 2018 - 23:55:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aderinkaya

Merhabalar,

Ubuntu'da Gnome masaüstü ile "Diğer konumlar" a tıklayarak sunucumun ip adresini girip kullanıcı adım ve şifrem ile direk ftp ile bağlanmış gibi dosyalara erişebiliyordum. Şimdi Deepin kurulu bilgisayarda DDE masaüstünde böyle birşey mümkün mü?

speakerXXL

Nemo dosya yöneticisinin, Dosya menüsünde Sunucuya Bağlan... şeklinde bir özellik var. Bununla FTP sunucusu ve Windows paylaşımları gibi alanlara bağlanabiliyorsunuz. Deepin'in menüsünde de benzer bir özellik olabilir.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

aderinkaya

[mention=642826]@speakerXXL[/mention] varsayılan dosya yöneticim deepin dosya yöneticisi hocam.

speakerXXL

Alıntı yapılan: speakerXXL - 06 Kasım 2018 - 16:03:31
Deepin'in menüsünde de benzer bir özellik olabilir.

Farkındayım, benzer özellik aynı menüde olabilir dedim.

aderinkaya

[mention=642835]@speakerXXL[/mention] ha pardon yok hocam işte Nautilus ve konqueror dosya yöneticilerinde de vardı bu ftp bağlantı özelliği ama deepin de yok sanırım büyük eksik valla :D herşeyi düşünmüş adamlar bunu atlamış.

cosmicowl

O zaman o dosya yöneticilerini yükleyebilirsin  :)

aderinkaya

[mention=642838]@cosmicowl[/mention]  :) HDD'nin birinde ubuntu yüklü diğerinde deepin. Deepine feedback gönderdim ekleyin bu özelliği diye :D onlar ekleyene kadar ubuntu akar :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Kasım 2018 - 19:43:06

[mention=642838]@cosmicowl[/mention] varmış hocam Deepin DDE masaüstünde de ftp bağlantı özelliği :)

[eklenti yönetici tarafından silindi]