Windows geçiş

Başlatan Mamii, 04 Kasım 2018 - 09:59:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mamii

Öncelikle merhabalar, yaklaşık 2 hafta önce windowstan Linux'a geçiş sağladım, şuanda ise Linux kullanmayı pek beceremediğimden Windows dönüş sağlamak istiyorum fakat nasıl yapacağım hakkında bilgim yok. Elimde bir adet Windows 7 İSO ve bir adet usb bellek var bu İSO dosyasını nasıl usb ye yazdırıp bilgisayara format atarım yardımcı olursanız çok iyi olur, teşekkürler.

ethernity

Öncelikle, eğer Ubuntu kullanmak zor geldiyse, hemen pabucunu dama amtayın derim. Bir bilgisayarda 2 farklı sistem kurup istediğiniz zaman istediğiniz sisteme girip işinizi yapabilirsiniz. Bunun içinse önce Windows, sonra Ubuntu kurmak daha mantıklıdır. Ubuntu ortamında ISO dosyasını USB-ye yazmak için şu adımları izleyin. Iki ayrı sistemi paralel kurup kullanmak içinse şuraya bakabilirsiniz. Başarılar :)

Mamii

Alıntı yapılan: ethernity - 04 Kasım 2018 - 11:49:57
Öncelikle, eğer Ubuntu kullanmak zor geldiyse, hemen pabucunu dama amtayın derim. Bir bilgisayarda 2 farklı sistem kurup istediğiniz zaman istediğiniz sisteme girip işinizi yapabilirsiniz. Bunun içinse önce Windows, sonra Ubuntu kurmak daha mantıklıdır. Ubuntu ortamında ISO dosyasını USB-ye yazmak için şu adımları izleyin. Iki ayrı sistemi paralel kurup kullanmak içinse şuraya bakabilirsiniz. Başarılar :)
Söylediklerini dikkate aldım biraz daha beklemeyi tercih edeceğim,teşekkür ederim.Aynı zamanda işlemler işe yaramakta  yani konu kilitlenebilir.

ethernity

Alıntı yapılan: Mamii - 04 Kasım 2018 - 12:45:42
Alıntı yapılan: ethernity - 04 Kasım 2018 - 11:49:57
Söylediklerini dikkate aldım biraz daha beklemeyi tercih edeceğim,teşekkür ederim.Aynı zamanda işlemler işe yaramakta  yani konu kilitlenebilir.

O zaman bu konuya da bir göz atın lütfen  :)