Gönderen Konu: Windows geçiş  (Okunma sayısı 185 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Öncelikle merhabalar, yaklaşık 2 hafta önce windowstan Linux'a geçiş sağladım, şuanda ise Linux kullanmayı pek beceremediğimden Windows dönüş sağlamak istiyorum fakat nasıl yapacağım hakkında bilgim yok. Elimde bir adet Windows 7 İSO ve bir adet usb bellek var bu İSO dosyasını nasıl usb ye yazdırıp bilgisayara format atarım yardımcı olursanız çok iyi olur, teşekkürler.

« Yanıtla #1 : »
Öncelikle, eğer Ubuntu kullanmak zor geldiyse, hemen pabucunu dama amtayın derim. Bir bilgisayarda 2 farklı sistem kurup istediğiniz zaman istediğiniz sisteme girip işinizi yapabilirsiniz. Bunun içinse önce Windows, sonra Ubuntu kurmak daha mantıklıdır. Ubuntu ortamında ISO dosyasını USB-ye yazmak için şu adımları izleyin. Iki ayrı sistemi paralel kurup kullanmak içinse şuraya bakabilirsiniz. Başarılar :)

« Yanıtla #2 : »
Öncelikle, eğer Ubuntu kullanmak zor geldiyse, hemen pabucunu dama amtayın derim. Bir bilgisayarda 2 farklı sistem kurup istediğiniz zaman istediğiniz sisteme girip işinizi yapabilirsiniz. Bunun içinse önce Windows, sonra Ubuntu kurmak daha mantıklıdır. Ubuntu ortamında ISO dosyasını USB-ye yazmak için şu adımları izleyin. Iki ayrı sistemi paralel kurup kullanmak içinse şuraya bakabilirsiniz. Başarılar :)

Söylediklerini dikkate aldım biraz daha beklemeyi tercih edeceğim,teşekkür ederim.Aynı zamanda işlemler işe yaramakta  yani konu kilitlenebilir.

« Yanıtla #3 : »

Söylediklerini dikkate aldım biraz daha beklemeyi tercih edeceğim,teşekkür ederim.Aynı zamanda işlemler işe yaramakta  yani konu kilitlenebilir.

O zaman bu konuya da bir göz atın lütfen  :)