Ubuntu Kurulumu Öncesinde Hata

Başlatan tanil, 04 Ekim 2018 - 18:11:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tanil

Merhaba, ilk defa linux işletim sistemi kurulumu yapıcaktım ama kurulum kısmından önce böyle bir hata ekranı geliyor ve devam ediyor. Bu hata ekranı neden geliyor ? Çözümü nedir ? Yardımcı olursanız sevinirim. İlk defa kullanıcağım için salağa anlatır gibi anlatırsanız sevinirim  :D Şimdiden Teşekkürler .

[eklenti yönetici tarafından silindi]

cosmicowl

[mention=642082]@tanil[/mention] Bir de resimi görebilseydik :) resimlerinizi img etiketleri içinde veya ekler kısmından eklersiniz görebiliriz.

tanil

[mention=642083]@cosmicowl[/mention] pardon eklemeyi unutmuşum.  :)

cosmicowl

https://wiki.ubuntu-tr.net/index.php?title=%C3%87ekirdek_%C3%B6ny%C3%BCkleme_se%C3%A7enekleri Bu adresdeki ilk maddedeki gibi (Canlı DVD/USB kurulum medyasını çekirdek seçenekleriyle başlatmak) acpi=off parametresi ile başlatmayı deneyebilirsiniz.

tanil

[mention=642087]@cosmicowl[/mention] biraz geç oldu kusura bakmayın. Dediğiniz gibi yaptım ama bu sefer mec (tam hatırlamıyorum adını) tarzında bir hata verdi. Bende bir daha eski ayarlarına döndürdüm ve öyle kurulum yaptım. Kurulumu yaptıktan sonra hata vermeyi bıraktı inşallah sonradan bir sıkıntı çıkarmaz :D Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

cosmicowl

Önemli değil. Linux'u bırakmamanız dileğiyle :)

Empat

Sorununuz çözüldüyse konu başlığını [Çözüldü] olarak etiketlemenizi rica ediyoruz. [Çözüldü] etiketlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!