Flasgot gitti. Uget açılmıyor.

Başlatan comet, 27 Ağustos 2018 - 17:55:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

comet

Merhaba arkadaşler.
Ubuntu Flashot desteklemiyor artık. Alıştığım Uget i artık kullanamıyorum. İndirmediğim eklenti kalmadı uget aktif olmuyo download larda.
İndirdiğim dosyanın download linkini görmem gerekiyor, linki alabilmek için. Uget bu konuda çok kolay ve rahat. 
Flasgot varken hiç sorun yoktu. Jdowloder benzeri eklentiler indirdim ama olmadı malesef.
Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

cosmicowl

Xdm ye bir bakın benim işimi görüyor.

comet

" XDM Browser Monitor "

Bunu yükledim aşağıdaki hatayı verdi.

Browser monitoring is disabled
Please make sure XDM is runnning and you have latest version of XDM installed, This addon is compatible with XDM 7.0 or higher

cosmicowl

Xdm yi sisteminize yüklediniz mi? Yüklemediyseniz önce eklentiyi kaldırın sonra aşağıdaki komutlarla yükleyin sudo add-apt-repository ppa:noobslab/apps
sudo apt-get update
sudo apt-get install xdman
uygulamayı açtığınızda eklentiyi yüklemek için link verecek ordan yükleyin

comet

Uget integration diye birşey buldum sanırım çözüldü sorun. teşekkür ederim. yapamassam tekrar bilgilerinize danışırım.

nasyek

Merhaba.
Konunun açıldığı uzun zaman olmuş. Ama uzun zamandır bilgisayarım yoktu.
Ubuntu 20.04 kurdum.  Aynı sorun bende de var. Hangisini denediysem bir türlü kuyruk olmadı. Arada UGet kafasına göre takılıyor.
Yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Empat

[mention=652772]@nasyek[/mention]
Lutfen sorununuzla ilgili bolume, detayları ve çıktıları belirterek yeni bir konu açınız
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!