windows 10 a geçmek istiyorum

Başlatan alierdem, 25 Ağustos 2018 - 22:41:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alierdem

arkadaşlar ubuntu 18.04 sürümünü denedim fakat hoşuma gitmedi. windowsa geçmek istiyorum flash diskime gnome disk yazılımı aracılığıyla win10iso dosyasını yazdırdım fakat boot ederken hiç birşey olmamış gibi pc yeniden açılıyor. nerede hata yapıyorum ?

[eklenti yönetici tarafından silindi]

systmrrr

oncelikle adamsn
daha sonra usbden boot diye bsy var bilir msn
onu bi dene :D

daha da olmazsa woeusb kullan
onunla usbye isoyu yazdır

lnxdev

.py

[mention=641146]@alierdem[/mention], woeusb iyidir. Ubuntunun neyini beğenmediniz yardımcı olalım.

alierdem

[mention=641150]@.py[/mention]
windowsa daha yatkınım ubuntuyu denemek için yükledim.

HKMDMR

[mention=641153]@alierdem[/mention]

Bir kere bulaştın, windows'a dönsende mutlak Ubuntuya geri geleceksin...

D@bbe

sen daha windows kuramıyorsun ubuntuyu beğenmedim diyorsun... yanlış foruma sormanda başka detay...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

cosmicowl

[mention=641177]@D@bbe[/mention]Windows isosunun linux ortamında yazdırılması ve ubuntunun kaldırılması bu forumun konusu diye düşünüyorum. Arkadaş windowsu nasıl kurarım dememiş...

D@bbe

[mention=641190]@cosmicowl[/mention]
ama o iso DVD diskte yazılı olarak satılıyor... DVD okuyucu yeter... USB belleğe yazdırmak içinde çözümü forumda vardı... Google emmi buluyor...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

cosmicowl

[mention=641191]@D@bbe[/mention] O konuda haklısın forumdada bu konuda başlıklar var

laz61

[mention=641191]@D@bbe[/mention]
İlla cd ile satılacak diye bir kaide yok. Elinde lisans anahtarı vardır, Microsoftun sitesinden .iso dosyasını indirmiştir ve usb diske yazmak istiyordur. Tabiki bu konunun yeri bu forumdur.
Bilmediğiniz konular hakkında lütfen insanları forumdan soğutucu tarzda yazı yazmayın...
Her sözü gerek yok laf ile beyana, bir bakış bin laf eder bakışdan anlayana..
AMD Ryzen 1600 12CUPs - Asus Dual RX 580 - AB350M Gaming 3 - 1TB WD Blue - 2TB Toshiba P300 - Samsung 850 EVO 120GB - Corsair 8GB 2400MHZ LPX RAM - Thermaltake Core V21 - Hi-Power 500W 80+ PSU