TOUCHPAD-KAMERA-MİKROFON TUŞLARI BİLDİRİM VERMİYOR

Başlatan saygn, 19 Ağustos 2018 - 17:00:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saygn

Merhaba arkadaşlar,bilgisayarıma format atmadan önce capsllock,mikrofon(F4),touchpad(F6),kamera(F8) tuşlarına basınca ekranda açık mı kapalı mı olduğunu gösteren resimler çıkıyodu şimdi yok.sürücü de güncel ne olduğunu bulamadım,yardım edin :-\

systmrrr

tuşlara basınca çalışır ama o dediğiniz resimler gelmeyebilir. bu özel üreticinin sunudğu bir görsellik.
yine de pc modeli yazın araştıralım

saygn

Aynen çalışıyo ama formattan önce gösteriyodu şimdi göstermiyo kod yazarken sorun oluyo bazen.
Lenovo ideapad 320-15ıkb 80xl

ethernity

Alıntı yapılan: saygn - 19 Ağustos 2018 - 17:12:59
Aynen çalışıyo ama formattan önce gösteriyodu şimdi göstermiyo kod yazarken sorun *oluyor bazen.
Lenovo ideapad 320-15ıkb 80xl

Formattan önce de Linux mu vardı? Diğer arkadaşın da belirttiği gibi, bu tür özellikler üretici tarafından koyulur. Genelde Windows sistemleri için desteklenir. Linux destekli yazılımlar da oluyor bazen. Lenovo resmi sitesinden araştırırsanız bulabilirsiniz belki.

saygn

Yok windows vardı yine lenovo nun sitesine baktım ama açıklayıcı bişey bulamadım.

laz61

Bende de lenovo g500 laptop var, arch linux kurulu acik kapali simgeleri tusa basıldığında gösteriyor
Her sözü gerek yok laf ile beyana, bir bakış bin laf eder bakışdan anlayana..
AMD Ryzen 1600 12CUPs - Asus Dual RX 580 - AB350M Gaming 3 - 1TB WD Blue - 2TB Toshiba P300 - Samsung 850 EVO 120GB - Corsair 8GB 2400MHZ LPX RAM - Thermaltake Core V21 - Hi-Power 500W 80+ PSU

saygn