diger masa üstlerini kaldırmak istiyorum

Başlatan sireno52, 20 Temmuz 2018 - 19:13:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

selam arkadaşlar şu an ubuntu 18.04 lts surumunu kulanıyorum  kendi orjinal masa üstü haricinde unty ve xfce  kuruldu yanlız ben unty  ve gnome masa üstunu kaldırıp  sadece  xfce kulanmak istiyorum diğerlerini kaldırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinırım

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 20 Temmuz 2018 - 21:47:07

neyse ben xubuntuyu   indirdim tekrardan temiz kurulum yapayım  başka caresiyok
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

Empat

başka çaresi yok
derken... Google'a bir cümle arama sorgusu yazsanız, Unity veya Gnome yükleme & kaldırma konuları hakkında onlarca yazı çıkıyor. Elinizin altındaki koskoca internet ağını kullanamıyorsanız, başka çaresi yok diyerek Linux'a yeni başlayacak veya başlamış olup bu konuyu okuyanların kafasını karıştırmaya hakkınız yok!
Konuyu açalı daha bir gün bile olmamış. Bir gün geçse bile hakkında yüzlerce kaynak (soru - cevap & makale & görsel anlatım) olan bir sorun için kimsenin cevap vermemesi gayet doğal.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!