Gönderen Konu: War Thunder "Dosya okuma hatası. Lütfen dosya biçimini denetleyin." hatası  (Okunma sayısı 388 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herkese merhaba, Bugün Ubuntu 16.04.4 LTS işletim sistemime War Thunder adlı oyunu indirip yükledim. fakat oyuna giriş yaptığım zaman "Dosya okuma hatası. Lütfen dosya biçimini denetleyin." hatasını verip giriş ekranına atıyor. oyunun dosyalarını tarayıp kontrol ettim bir eksik çıkmadı. Sorunu bir türlü çözemedim anlayanlarınız var ise yardımlarınızı bekliyorum, Şimdiden teşekkürler.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018 - 21:43:27 Gönderen: 845GuRkaN845 »

Sorununuzla ilgili konuyu açmadan önce forumda ilgili sorun için açılmış konu olup olmadığına bakar ve varsa konuda nasıl çözüme ulaşıldığını inceleyip oradaki çözüm yolunu uygularsanız daha erken sorununuzu çözebilirsiniz. Sorununuzla ilgili konu bir hafta önce açılmış ve çözüme ulaştırılmış. https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=58848.msg638351#new
Evrenin şimdiki halini geçmişin sonucu ve geleceğin nedeni olarak ele alabiliriz. Bir an için evrenin tüm güçlerinin ve bunu oluşturan tüm varlıkların konumlarını anlayabilen bir canlı olduğunu düşünürsek, ve bunun bu verileri inceleyebileceğini de düşünürsek, aynı anda evrendeki en büyük varlıklardan en küçük atomlara kadar her şeyi hesaba katarak bir hesap yaparsa, hiçbir şey belirsiz değildir ve gelecek de, aynı geçmiş gibi, onun gözlerinin önündedir.

Bahsettiğin konuyu inceledim anlatılanları uyguladım fakat düzelmedi.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018 - 21:54:11 Gönderen: 845GuRkaN845 »

Şu komutu uçbirimde çalıştırıp çıktısını paylaşır mısın?

Kod: [Seç]
find ~ -type f -name "*launcher"|grep -i war|sed "s,$HOME,~,"