Aygıtı çıkarırken Ubuntu uyarı veriyor mu?

Başlatan btermeli, 19 Aralık 2008 - 11:27:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

btermeli

Merhaba,

Bir keresinde USB belleğimi  cıkart(unmount) dedikten sonra, Ubuntu "Su anda çıkartmak için güvenli " die bir uyarı verdi. Daha önce hiç olmamıştı. Çok hoşuma gitti, bir daha denedim ama tık yok.

Google'dan arattım, böyle bir özellik var ama çalıştırabilen yok. Bu konuda fikri olan veya sisteminde devamlı çalışan var mı??

NOT: Uyarılarım açık, hatta biraz evvel düşük pil uyarısı verdi :):)
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

umutubuntu

garafatma

bende de öyle kafasına göre uyarıyor bazen
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

OKAN

btermeli

Biraz evvel farkettim hemen yazayım istedim. USB bellekten bazı dosyaları sildim ve unmount ettim. Bana "Trash"(çöp kutusu) boşalmak isteyip istemediğimi sordu, boşalt dedim. Ve boşaltır boşaltmaz, uyarı geldi "Usb aygıt sistemden güvenle çıkarılabilir". Hemen taktım bir daha unmount ettim ama uyarı vermedi.
Sizce bununla bir bağlantısı olabilir mi??
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

Exodus

XFCE de uyarmama gibi bir durum soz konusu degil Cd cikarirken usb unmount ederken.. Kisaca her seyde..
Arch Linux FTW!

packerd

Alıntı yapılan: btermeli - 14 Ocak 2009 - 01:13:37
Biraz evvel farkettim hemen yazayım istedim. USB bellekten bazı dosyaları sildim ve unmount ettim. Bana "Trash"(çöp kutusu) boşalmak isteyip istemediğimi sordu, boşalt dedim. Ve boşaltır boşaltmaz, uyarı geldi "Usb aygıt sistemden güvenle çıkarılabilir". Hemen taktım bir daha unmount ettim ama uyarı vermedi.
Sizce bununla bir bağlantısı olabilir mi??
Herhangi bir işlem yapıldığında Usb aygıt ile ilgili uyarı mesajları gösteriyor.
Usb aygıt ile hiçbir işlem yapmayıpta sistemden ayırırsan hiçbirşey göstermiyor.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,Tekdir ile yola gelmeyenin hakkı kötekdir.

garafatma

ben işlem yapsamda yapmasam artık uyarmıyor.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010