[Çözüldü] .save uzantılı dosyaları kaldıramıyorum

Başlatan cosmicowl, 21 Şubat 2018 - 20:42:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cosmicowl

Arkadaşlar güncelleme yaparken,yazılım yükleyip kaldırırken
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'sublime-text.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'rael-gc-ubuntu-scudcloud-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'docky-core-ubuntu-stable-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'noobslab-ubuntu-icons-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'spotify.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'system76-ubuntu-pop-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'mystic-mirage-ubuntu-pycharm-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'noobslab-ubuntu-themes-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'arc-theme.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'vivaldi.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
W: GPG hatası: http://download.opensuse.org/repositories/home:/Horst3180/xUbuntu_16.04  Release: Aşağıdaki imzalar geçersiz: KEYEXPIRED 1496576244
W: 'http://download.opensuse.org/repositories/home:/Horst3180/xUbuntu_16.04  Release' deposu imzalanmamış.
N: Böyle bir depodan gelen verilerin kaynağı doğrulanamayacağı için bu deponun kullanımı olası tehlike arz etmektedir.
N: Depo oluşturma ve kullanıcı yapılandırması hakkında ayrıntılı bilgi için apt-secure(8) rehber sayfasında bulunabilir.

bu tarz çıktılar alıyordum belirtilen dizinlerden .save uzantılı dosyaları uçbirimden root olarak silebildim fakat geri gelmişler bir çözümü yok mudur?

edge35

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)