Xcfe android studio kaldirir mi

Başlatan serverbedi, 12 Şubat 2018 - 14:41:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serverbedi

Merhaba

Xcfe kurdum 2 gb ram ddr3 i5 islemcim mevcut ekran kartim yok  neyse ben android studio kullanabilirmiyim kullanamazmiyim bunu soracaktim yoksa ram 2 gb daha almak daha mi mantikli windows 7 kullanarak rem kullanimi win 7 ye gore daha dusuk olduu icin

Bipolar_Disorder

Xfce daha hafif bir masaüstü ortamıdır fakat, android studio güçlü bir donanım istiyor.

Bilgisayarın oldukça eski, ilk nesil i5 kullanıyorsun. 10 senelik işlemci..

srgnaras

Eğer imkanın varsa yeni bir bilgisayar almanı tavsiye ederim. 2 GB ram emülatör için kafadan harcayacaksın, hadi diyelim emülatör kullanmadın, yine de android studio sistemin tamamını sömürmeye meyilli bir geliştirme ortamı, gerçi bu 3.0.1 versiyonunda iyileştirilmiş gibi duruyor. Yine de ben 8 GB ram'e sahip olmama rağmen açılış sırasında bekletmiyor değil..
En zengin insan en güçlü arkadaşlara sahip insandır.

serverbedi

Hocam ben apk alamadim ya windows 7 de sinir oldum o yuzden gecis yapmak istiyordum ubuntu ya xcfe de gorunce isime yarar dedim belki ama android studio cok yer kapliyor cidden makinede cok sorunlu sistem

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Şubat 2018 - 17:26:45

Acikcasi ufak goruntu duzeltmeleri yapip apk alacagim isime bu kadar yarasa yeter