diğer disk bölümlerine bağlanamama

Başlatan ozz10, 20 Ocak 2018 - 23:56:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozz10

Diğer disk bölümlerine ulaşamıyorum.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Nirvana4

Sadece Windows kurulu dizini mi bağlayamıyorsun yoksa hiçbir dizini mi? Resimdeki hataya göre Windows dizinini bağlarken sorun yaşıyorsun. Windows'a geçip, Denetim Masası/Güç ayarlarından hızlı başlatmayı kapatman gerek.

ata1

ozz10

@nirvana7 Depolama alanı olaraj kullandığım bölüme de bağlanamıyordum. Güncellemelerden sonra düzeldi ekstradan bir şey yapmadım lakin son güncellemelerle bi alakası varmıdır bilmiyorum. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar için yararlı olabilir belki şu güncelleme işe yaramış olabilir denirse.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Sohicak

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin! Heryere bakındım ama çok karmaşık geldi ve tam olarak sorunlarımın çözümünü bulamadım bu da son konu görünür  diye yazdım konu açılması gerek bence bana sorunlar çok :((.

1-Nasıl konu açılır?
2-Ubuntu'nun son sürümü Lts yükledim.Ancak bütün kurulumları yaptıktan sonra yeniden başlatma kısmına tıkla kısmı geldikten sonra oraya tıklayınca bilgisayar donuyor kapatıp bir daha yükleyim dedim bu sefer pencereyi kapatıp normal taraftan yeniden başlatma yapayım dedim oda yemedi.
3-İlk kurduğumda gine aynı hata olmuştu bişe olmaz diyip devam edeyim dedim ama baktım wifi gözükmüyor kapalı gözüküyor kurulum yaparken wifi ye gayet güzel bağlandı ilk seçeneği yapmıştım ve 3. parti uygulamaları kurulum yaparken açılan ve çalışan internet kurulum bittikten sonra yeniden başlatmada sorun yapıp resetleyip bilgisayarı açtımda niye wifi gelmiyor?
4.Windows'u Allah'dan silmemiştim oradan yazıyorum şimdi giriş ekranın da win 10 ve ubuntu diye pencerede gelmiyor ben bios geçip kendim geçiyorum ikisinin açılmasında sorun yok ama bios a girip açmak sistemleri hiç de güzel değil

Lütfen yardım edin bana bir yazılımcı olarak utanıyorum küçük gözüken hataları çözememekten! :(

.py

Merhaba forumumuza hoşheldiniz. Konu açması çok kolay ilgili bölümü seçin Yukarıda Yeni Konu linkine tıklayın bu kadar:)
son sürümle ilgili olarakta * herkes son sürümü öneriyor ama ben önermiyorum eskik unutulmuş kısımlar var zaten wifi hemen hemen yeni kurulumlarda herkesin başına gelen bir sorun o yüzden 16.04 öneriyorum. Son sürümün hatalarını eksiklerini tamamlamaya çalışmak yerine 16.04 sürümünü yüklemenizi öneriyorum. Buarada Hangi dili biliyorsunuz?

Sohicak

Alıntı yapılan: .py - 21 Ocak 2018 - 23:50:23
Merhaba forumumuza hoşheldiniz. Konu açması çok kolay ilgili bölümü seçin Yukarıda Yeni Konu linkine tıklayın bu kadar:)

Teşekkürler ilginiz ve alakanız için ama soru içinde soru barındıyor cevabınız misal yeni konuyu buldum ama şöyle ki bazı bölümlere konu ekleme gibi bir şey gözükmüyor o yüzden bulamadım buda yetki dışı olayıyla ilgili galiba,demem o ki o ayrıntıdan da bahsetseniz iyi olurdu :)

* herkes son sürümü öneriyor ama ben önermiyorum eskik unutulmuş kısımlar var zaten wifi hemen hemen yeni kurulumlarda herkesin başına gelen bir sorun

Hemen hemen herkesde dediğinize göre bazılarında olmuyor bildiğiniz bu sorunla karşılaşmamış birileri var ise sorunla karşılaşanları bilgi alışverişinde bulundurmak iyi değilmidir çözüm için?

Son sürümün hatalarını eksiklerini tamamlamaya çalışmak yerine 16.04 sürümünü yüklemenizi öneriyorum.

Bu sürümde herhangi bir sorunla karşılaşılabiliyor muyuz? Bunu nerede bulabilirim ve lts mi bu şimdiden teşekkürler.

C#,Php,Python,Sql,Msql e.t.c uzman değilim tabikide  :-X