Oynatıcı`)

Başlatan hitokiri, 11 Ocak 2018 - 22:24:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hitokiri

Sanki ben bunu paylaşmıştım, çok önce. Ben bile bulamadım. Bildiğimiz eski totem gibi bir oynatıcı. .deb paketi yapıp launchpad'de paylaşıcaktım falan. Sonra gına geldi, bıraktım uğraşmayı, üstünden zamanda geçti epey. Ve fakat düzgün çalışmakta, rythmbox benzeri arşiv yapabiliyor ve üstelik equalizer özelliği de eklemiştim. Derleme kurulum falan gerekmez. İndirilen klasörü açıp, oynatıcı.py dosyasını çalıştırarak kullanabilirsiniz.
Paket Bağımlılıkları,
python-gi
python-gst
python-pil

Belki başka paketlerde vardır, ancak gi deposu üzerinden olduğu için yeni ubuntu sürümlerinde çalışıyor. Hata verirse, gerekli paketleri kurup yeniden deneyin. Dosya tarayıcı> sağ tık> belgeliğe ekle sonrasında albüm sanatçıları, belgelikten yönetebilirsiniz, favorilere ekleme falan bi dolu şey. :P

Alıntı Yaphttps://github.com/anilcorekci/Oynatici
https://github.com/anilcorekci/Oynatici/archive/master.zip

[eklenti yönetici tarafından silindi]

edge35

Elinize sağlık

Eğer geliştirmeye devam etmeyi düşünüyorsanız diğerlerini bırakıp bunu kullanayım :)

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

UNC

körede köşede eskitmeyin böyle uygulamaları  :D emeğine sağlık güzel çalışma

hitokiri

Alıntı yapılan: UNC - 12 Ocak 2018 - 04:10:49
körede köşede eskitmeyin böyle uygulamaları  :D emeğine sağlık güzel çalışma
Alıntı yapılan: edge35 - 11 Ocak 2018 - 23:17:26
Elinize sağlık

Eğer geliştirmeye devam etmeyi düşünüyorsanız diğerlerini bırakıp bunu kullanayım :)
Şimdi şöyle oluyor; böyle şatafatlı işlerde, sizin gibi kullanıcıların deneyimi ve/veya kullanıp kullanmadığı önem kazanıyor. Eğer geri-dönüş, hata bildirimi, istek/öneri vb. olmazsa. Buna devam etmek ya da bunu destekleyecek kod yazan bulmakta zorlaşır, zaten destekçi bulmak zor orası ayrı bir mesele. Ben kendim ihtiyaç duyduğum için düzenliyorum. 18.04 yayınlanınca da onun için düzenlemiş olurum muhtemelen ve burada paylaşırım. Ancak tek başıma daha fazlasına el atmam zor gibi duruyor.

.py

elinize sağlık çok güzel olmuş

lnxdev

Alıntı yapılan: .pyelinize sağlık çok güzel olmuş kaynak açık olsaydı geliştirmeye yardımcı olabilirdim.
Açık kaynak zaten github bağlantısını paylaşmış arkadaş sanırım siz göremediniz... 

meda

Geçte olsa başlanılan işi bitirip belli başlı dağıtımların Ubuntu, Mint,Arch, Deepin ... depolarında yer alması adına *bir şeyler yapılsa eminim birisi çatallar geliştirir. Söylemeye çalıştığım reklam şart.  :)
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

hitokiri

Alıntı yapılan: meda - 13 Ocak 2018 - 08:58:56
Geçte olsa başlanılan işi bitirip belli başlı dağıtımların Ubuntu, Mint,Arch, Deepin ... depolarında yer alması adına *bir şeyler yapılsa eminim birisi çatallar geliştirir. Söylemeye çalıştığım reklam şart.  :)
Şu 18.04 bir yayınlansında, geliştirme sürümünü denedim biraz, sorunları epey çözmüşler grafik destek ile ilgili. Yeniden boyutlandırınca pır pır etmeleri, çekirdek dökülmesi gibi manyak manyak beyin-patlatan sorunları aşmış gibi görünüyor, yapılandırmasınadaki kütüphaneler ve sistemde. O zaman fırsat olurda bakarsam, iyi bir reklam olur. Her meraklıyı bekleriz tabii, destek olmak isteyen.  :D
Ama ingilizce olarak hazırlayıp, gnome-look vb. sitelerde paylaşmakta iyi olabilir. O zamana kadar, kullanan olurda geri dönüş yaparsa ne âlâ. Aslında, şarkı etiketlerini düzenleyebiliyordu ilk sürümlerinde, ama o kütüphaneler yeni sürümlere geçmedi, geçtiyse de yazımları çok değişti, baştan yazmak gerekti vb. Reklam şart ;)