Mount & Blade Warband 1.168 indirme

Başlatan efses, 18 Haziran 2019 - 19:33:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efses

Sıkıntım : Oyunu indirebilecek yer bulamıyorum sadece SteamOS ama onu satın alamam çünkü zaten Serial Key'ini satın almıştım 1.168 sürümünün yardım edebilir misiniz oyunu indirebilmem için ,sadece 200 Günlük Linux kullanıcısıyım gayet iyi biliyorum ama heralde hiç indirme yeri yok ben bulamadım bilen varsa yardım edebilir mi? POL ve Wine ile ilgili bütün indirme yerlerine baktım lakin başaramadım .
"İnsanlar var oldukça kıyamet yakındır"

Empat

Serial Key'den kastınız oyunun betapassword'ü değil mi?

Eğer öyleyse buradaki yönergeler eşliğinde kurabilirsiniz sanırım.

Yönergeler:
Alıntı YapIn preparation for future updates to macOS and Linux distributions, we have made 64-bit versions of Mount & Blade: Warband available on these platforms. The builds are currently in an open beta testing phase, which players are encouraged to download and test through Steam by following these steps:

Right click "Mount & Blade: Warband" in your Steam library
Select "Properties"
Select the "BETAS" tab
Enter betapassword in the beta access code box, and select "CHECK CODE"
Select "beta" from the drop-down menu

Providing everything goes to plan, we will be pushing this build out to all users after the testing phase to replace the 32-bit version that is currently available.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

GunzfunzAudism

Yeni bir iş parçacığı oluşturmadan önce geliştirici sitesinde veya en azından Techgara gibi bir web sitesinde bulmaya çalışmanız gerektiğini düşünüyorum.
Bu talimatı izleyelim:
Steam kütüphanenizde "Mount & Blade: Warband" üzerine sağ tıklayın
"Özellikler" i seçin
"BETAS" sekmesini seçin
Beta erişim kodu kutusuna betapassword yazın ve "KOD KONTROLÜ" seçeneğini seçin
Açılan menüden "beta" seçeneğini seçin

fatihyilmaz01

mb gerçekten efsane bi oyun bende tekrardan başlamayı düşünüyorum