Güvenlik kamerasi sistemi

Başlatan vindemiatrix, 02 Aralık 2017 - 08:05:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vindemiatrix

Merhaba Arkadaşlar,

Benim ufak bir problemim var yardımcı olursanız çok sevinirim

Ubuntu 17.04 kullanıyorum

Benim problemim biraz kişisel patronumla alakalı masadan kalktığımda maillerimi okuyorlar
Bu sabah gmail'i açtım ve bir işim dolaysıyla başka yere gitmek zorunda kaldım geri döndüğümde 28 dk önce aktif olduğumu gördüm. Normalde yaklaşık 2 saattir dokunmadığım bilgisayarıma 28 dk önce açık olduğu için maillerimi okumuş
Sadece sorun bu değil başka şeylerde var kişisel problemlerim bunlar O yüzden kilit ekranı oluşturmak kullanmasını engellemek gibi şeyler yapmak istemiyorum...
Benim yapmak istediğim laptop'ın ekranı kararıyor 10 dk sonra benim istediğim o anda kamera kayıtına başlayacak bir program  biliyormusunuz  veya bu amaçla kullanabileceğim bir program

Kendisini mahkemeye vermeyi düşünüyorum yaklaşık bir aydır bilgisayarımı bu şekilde kurcalıyor... Kız arkadaşımın müstehcen fotoları da vardı.
Geçen gün bilgisayarda son kullanılan öğeleri kontrol ettiğimde bu fotoğrafların açıldığını gördüm şuan elimde bir kanıt olmadığı için bir şey yapamıyorum eğer elimde kanıt olursa bilgisayarı kafasında parçalayacağım bana yardımcı olursanız sevinirim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 02 Aralık 2017 - 19:34:43

MOTION adinda bir uygulama buldum yardımlarınız için çok teşekkürler

pugilista

internette spycam for linux veya ubuntu spy cam şeklinde aramalar yaparsanız birşeyler bulabilceğinizi düşünüyorum