[Çözüldü] Yandex tarayıcıyı nasıl kurabilirim ?

Başlatan ramos11, 12 Kasım 2017 - 04:20:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ramos11

Merhaba. Yandex tarayıcıyı nasıl kurabilirim ? Deb paketini bulamadım. Chrome çok yoruyor sistemi.

Yardımıcı olursanız sevinirim  :)

illedelinux

İkisi de sistemi aynı kullanır, değişen bir şey olacağını zan etmiyorum, Yandex henüz beta, buradan indirebilirsin.
https://browser.yandex.ru/beta/
GNU/Linux kullanmıyorum, onu yaşıyorum...

WaylandIZMIR

Devrimin amacını kavramış olanlar, sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır.
Mustafa Kemal Atatürk

ramos11

Teşekkürler. Chrome deb indirdim ama kurmak için tıkladığımda tepki vermiyor. Yazılım mağazası açılıyor kur a tıkladığımda tepki vermeden öyle kalıyor.

Yandex flash sorunu çıkarmazsa yandex ile devam edeceğim. Chrome u kuramadım şuan. Chromium da sorunlu sanırım kurduğumda açılmamıştı sonra kaldırdım.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Kasım 2017 - 17:21:56

Yandex deb te aynı chrome daki gibi kur a tıkladığımda tepki vermiyor öyle kalıyor  :(

.py

[mention=633099]@ramos11[/mention] Hiç tepki vermiyorsa işlemciniz 32 bit olabilirmi?  yandex 64 bit...

ramos11

@.py işlemcim 64 bit tepki neden vermiyor anlamadım. Uygulama mağazasında sorun var sanırım.

.py

Alıntı yapılan: ramos11 - 12 Kasım 2017 - 17:49:47
@.py işlemcim 64 bit tepki neden vermiyor anlamadım. Uygulama mağazasında sorun var sanırım.

m. sorun olduğunu sanmıyorum paket yöeticisiyle (gdeb) çalıştırdığınızda kırmızı ile yazılmış bir uyarı etiketii görüyormusunuz yukarılarda biryerlerde :)

ramos11

Alıntı yapılan: .py - 12 Kasım 2017 - 17:58:04
Alıntı yapılan: ramos11 - 12 Kasım 2017 - 17:49:47

m. sorun olduğunu sanmıyorum paket yöeticisiyle (gdeb) çalıştırdığınızda kırmızı ile yazılmış bir uyarı etiketii görüyormusunuz yukarılarda biryerlerde :)

Hayır uyarı yok sadece tepki vermiyor kurulum başlamıyor. Uçbirim den nasıl kurabilirim öyle kuralım hiç olmazsa. Yandex olursa daha iyi olacak tabi flash sorunu olmazsa.