Gönderen Konu: Havadan sudan  (Okunma sayısı 552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Forumda şöyle bir bölüm açılsa nasıl olur Genel konularıda konuşabileceğimiz sohbet tarzı ilerliyecek bir bölüm yani havadan sudanda konuşabilsek.?
-see you at funny pages.

« Yanıtla #1 : »
o bölüm daha önce kapatıldı bilgine  :))


Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Kasım 2017 - 00:44:23
@.py sohbet bölümü zaten var

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-tr-sohbet

« Yanıtla #2 : »
@ata1 kapatılmasının sebebini söylememeşsin ama az çok tahmin edebiliyorum ama; yinede tekrar açılmalı uygunsuz konuşan olursa kısa süreli (ban) gibi çözümler üretilebilir.
-see you at funny pages.

« Yanıtla #3 : »
se3bebi şöyle muhabbet ve tartışma sonucu edepsizlik ve daha fazlası ve buna benzer birçok olay. kısaca aslını aşan konular.
kim değişti fark nedir? yönetim buna asla sıcak bakmaz. ağızları yandı  :))

« Yanıtla #4 : »
@.py,

Bir forum dışı bölümün olması forumun yönetimini zorlaştıracaktır. Bu forumun sadece GNU/Linux ile özgür yazılımlara destek veren, haberler paylaşılan vs. bir yer olarak kalmasını istiyoruz. Talep ettiğiniz bir bölüm buranın amacından sapmasına yol açacaktır. Üyelerimiz arasında sohbetin sağlanması için bir IRC kanalımız mevcut. Tercih ederseniz orayı kullanabilirsiniz.

« Yanıtla #5 : »
@if ile aynı fikirdeyim. Toplumumuzda forum kültürü halen çok zayıf; fakir bir ülkeyiz bu sebeple ülke hükümet ... derken bir süre sonra siyaset yürümeye başlar sonunda küfürler hakaretler peydah olur amaçtan sapmalar baş gösterir. Çok senaryo üretilebilir ama gerek yok.  ;D

Hatta kimi arkadaşlar zaman zaman konular dağılmasın diye burdan özelden yazar bir miktar bilgi alış-verişi olur.  :)
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"