Ubuntu kurdum, internet bağlantısı yapamıyorum

Başlatan ThE_MaN, 20 Nisan 2008 - 01:03:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ThE_MaN

Ya ben ubuntuyu yeni kullanmaya başladım hatta başlıyorum. Daha doğrusu pc ye kurdum o bana bakıyor ben ona pek anlıyamadım internete bağlanamıyorum daha doğrusu iu ana kadar hiç bir şey yapamadım ne olur bir yardım edin ne yapmam gerekiyor bu işi gerçekten öğrenmek istiyorum yardım yardım yardım :(

munirekinci

Probleminizi tam olarak açıklayamadığınız sürece yardımcı olamayız.

1. soru: Kablolu olarak mı ağa bağlanmak istiyorsunuz?
2. soru: Şu ana kadar hiçbir şey yapamadım ne demek?

Not: Aynı konuyu tekrar tekrar açmayın, ayrıca probleminizi açıkça dile getirin.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ThE_MaN

evet haklısınız özür dilerim. Şimdi ubuntu kurdum benim modem kablolu usb ile bağlı fakat bunun yanında eternet bağlantısıda var bugün onu denedim ve bağlantı kurabildim. Ayrıca kablosuz ağlarıda görmek istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor. Ubuntu hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim ayrıca. Öğrenmek istiyorum

Sypro

"pc ye kurdum" dediğiniz için kablosız ağ kısmı hiç aklıma gelmedi açıkçası.
wired bağlantı işini hallettiyseniz, wireless kısmı için forumda ndiswrapper diye aratın. çıkan sonuçlar yardımcı olacaktır.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.