[Çözüldü] File ''instaBrute.py'',line 4 <module> .... Import Error : no named selenium

Başlatan schedle08, 16 Ekim 2017 - 22:04:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

schedle08

arkadaşlar linux da ''python instaBrute.py -u (username) -d (blabla.txt) diyorum sonra bu hatayı veriyor lütfen yardımcı olurmusunuz :)()(

Barlow

apt-get install python2-pip

pip2 install selenium

Bu arada İnstagram BruteForce'a karşı önlem aldı, boşa uğraşmanı tavsiye etmiyorum. Hayırlı forumlar  8)
Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-

schedle08

Alıntı yapılan: Barlow - 16 Ekim 2017 - 22:25:19
apt-get install python2-pip

pip2 install selenium

Bu arada İnstagram BruteForce'a karşı önlem aldı, boşa uğraşmanı tavsiye etmiyorum. Hayırlı forumlar  8)

başka taktik yokmu bu ig için  :D :D :D

Barlow

Bir tavsiye vereyim, bu İnstagram Hack, Facebook hack gibi işleri bırak fazla ileriye gidemezsin. SM olmadan hiçbir işlem sana fayda dokundurmayacaktır. Gidip bir programlama dili öğrensen hayatını kurtarırsın, ancak bu şekilde yolun başını veya sonunu bulamazsın. En basitinden HTML veya C# ile başla,, gerisi gelecektir.
Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-

schedle08

Alıntı yapılan: Barlow - 16 Ekim 2017 - 22:36:24
Bir tavsiye vereyim, bu İnstagram Hack, Facebook hack gibi işleri bırak fazla ileriye gidemezsin. SM olmadan hiçbir işlem sana fayda dokundurmayacaktır. Gidip bir programlama dili öğrensen hayatını kurtarırsın, ancak bu şekilde yolun başını veya sonunu bulamazsın. En basitinden HTML veya C# ile başla,, gerisi gelecektir.

eyvallah reis haklısın. :-X :-X

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Ekim 2017 - 15:48:41

Alıntı yapılan: Barlow - 16 Ekim 2017 - 22:36:24

aga bu hata çözüldü ama komutu onaylandı yani ama şimdi de bunu yazdıktan sonra şöyle bir hata veriyor '' File ''instaBrute.py'',line 142 <module> main()'' '' File ''instaBrute.py'',line 136 in main driver=webdriver.firefox(profile) falan filan daha da uzun bir yazı veriyor acaba yardımcı olabilcenmi dediğin gibi sonnucu olmayabilir ama bu hata başka yerdede çıkarsa falan hatayı önlemek ammaçlı ne yapacağımı öğrenmek için soruyorum kusura bakma yoruyorsam :()

alquirel

Lütfen başlıklarınızı sorununuza daha uygun olan bölümlerde açınız. Başlık Python bölümüne taşınmıştır.