[Çözüldü] mouse sorun olur mu ?

Başlatan rock_benim, 10 Ekim 2017 - 20:59:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rock_benim

merhaba arkadaşlar yaklaşık 6-7 ay önce notebook pc aldım diğer casper pc de sorun olmuyordu format attığım zaman windows 10 hariç win7 windox xp pc lerde format attığım zaman mous oynatamıyorum hareket etmiyor HID Uyumlu fare  bi milyoncudan almıştım yaklaşık 1 seneden fazla süredir kullanıyorum sağlam çıktı boşu boşuna şimdi ona para vermek istemiyorum  , tekrar ubuntuya geçmek istiyorum  indirmeden önce sormak istedim acaba yüklediğim sırada ve sonrasında mous hareket sorunu olabilir mi acaba?

meda

Kesin cevap için aynı makinadan kullanan birisinin cevap vermesi gerek. Unutmayın ki çoğu donanımı Linux otomatik tanır sürücüye ihtiyaç duymaz yüksek ihtimalle de çalışacaktır.  :)
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

rock_benim

Linux otomatik tanır sürücüye ihtiyaç duymaz umarım ))) bir çok kez ubuntuya geçtim  hiç driver felan yüklediğimi hatırlamıyorum dediğiniz gibi sürücüleri otomatik tanıyor sanırım)) saat 2 yi bekliyorum mağlum kota var )))  teşekkürler

meda

1 hafta kadar sonra 17.10 sürümü yayınlanacak isterseniz yeni sürüm duyurusunu bekleyin. Masaüstü Gnome-Shell öntanımlı olmasından dolayı sıfır kurulumu tavsiye ediyorum.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

rock_benim

edit ; maouse sorunuyla karşılaşmadım.