Yucebilgi.net

Başlatan laz61, 10 Eylül 2017 - 20:09:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

laz61

Merhaba arkadaşlar,
Yeni açılan sitemiz linux ile ilgili özgür ve açık kaynak kodlu yazılımlarında tantımının ve incelemesinin yapıldığı genel olarak ansiklopedi niteliği taşıması amaçlanın yoğun bilgi girişi duşunulen bir projedir. İlerleyen zamanlarda wordpress tabanından ayrılıp belki ozgun yazılıma geçilebilir.

Türkiye'nin bilgi odaklı web sitesi olması amaçlanan projedir.
http://www.yucebilgi.net
Her sözü gerek yok laf ile beyana, bir bakış bin laf eder bakışdan anlayana..
AMD Ryzen 1600 12CUPs - Asus Dual RX 580 - AB350M Gaming 3 - 1TB WD Blue - 2TB Toshiba P300 - Samsung 850 EVO 120GB - Corsair 8GB 2400MHZ LPX RAM - Thermaltake Core V21 - Hi-Power 500W 80+ PSU

decent

Merhaba,
Hayırlı olsun. Umarım amaçlarınıza ulaşırsınız.

laz61

[mention=630754]@decent[/mention]
İyi dilekleriniz için Teşekkür ederim.
AMD Ryzen 1600 12CUPs - Asus Dual RX 580 - AB350M Gaming 3 - 1TB WD Blue - 2TB Toshiba P300 - Samsung 850 EVO 120GB - Corsair 8GB 2400MHZ LPX RAM - Thermaltake Core V21 - Hi-Power 500W 80+ PSU

businessworker

hayırlı olsun hocam. Arkadaşlar yeni üyeyimde acaba ondan mı yeni konu ekleyemiyorum bu kategoriye yoksa başka birşey mi var?

ubuntrack

Wikipedia ülkemizde yasaklanınca bu tür ansiklopedi sitelerine ihtiyaç arttı. Okullar açılıyor öğrencilere ödev çıkaracak web sayfası lazım. İçeriğinizin zenginleşmesi iyi olurdu.
My Ubuntu User number is # 34577

neynefes

Amacına ulaşır umarım düşünceniz. Kolaylıklar diliyorum.

Bir kaç tasarımla ilgili tavsiyede bulunmak isterim, yapıcı birer yorum olarak kabul edin lütfen.
- Yazı tipi konusunda ayarlamalar yapmanız gerek. Gözü çok yoruyor. Kalınlık artışı şart. Makale içeriğinde özellikle.
- Ya site renklerini değiştirin ya da yazı rengini daha koyu bir renk seçin. "solarized" renk tablosunu kullanabilirsiniz. Oradan koyu bir renk seçebilirsiniz.
- Bir de sayfa çok mu hızlı aşağı yukarı hareket ediyor? Sanki bana öyle geldi.

İlk izlenimlerim bunlar.

Wordpress dışında bir yapı olsun derseniz bizim SUDO Portal'ı çatallayabilirsiniz.

laz61

Yapıcı yorumlarınız için teşekkür ederim.
-Sudo portalın tasarımı şık ve düzenli açıkçası baya güzel.
-Hızlı hareket konusunda kendi kullandığım bilgisayarlarda çok bir fark göremedim ama ona da bir göz atıcam.
-Yazı tipi ve rengi konusunda bu akşam yeni bir arayışa girerek uygulamayı düşünüyorum.
-Bir de sitenin üst kısmında resim veya daha dikkat çekici bir renk kullanmayı düşünüyorum.

laz61

-site arayüzü güncellendi.
-mobil uyumlu tema gibi yenlikler yapıldı.

İçerik gün geçtikçe artıyor.

http://yucebilgi.net