.Net Framework , C# Hakkında

Başlatan C.Acar, 24 Ağustos 2017 - 17:43:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

C.Acar

Arkadaşlar bu sene Bilgisayar Müh. başlayacağım şu anda Python Django iklisiyle ilgileniyorum bi proje üstünde çalışıyorum vs. ama ileride kurumsal bir firmada çalışmak gibi bir düşüncem var aynı zamanda freelance olarak python üstünde de çalışmlarımı devam ettirmek istiyorum (Malum Python Türkiyede henüz çok yer edinebilmiş değil o yüzden Freelance).

Mezun olduğumda iş bulabilme açısından en azından zorlanmadan C# .Net öğrenmeye karar verme aşamasındayım. Kafamda bir kaç soru var ve fazlaca kurcalıyor zihnimi. Microsoft teknolojilerine yönelmek ne kadar mantıklı ? Malum open sourcde a aşırı bir yönelim var mezun olduğumda emeklerimin de boşa gitmesini istemiyorum(kısmen boşa gidecek olsa da).
Java ile ilerleme fikri aklımda oluştu bu düşünceler sonrası ama microsoftun o düzeni , ide kalitesi vs. bu ortamda yok ne önerirsiniz bana ilerisi için ? Şimdiden teşşekkür ederim .
Python, AWS, Machine Learning and Data Analysis

cemreacar.com

ekremsenturk

Kaygılar her zaman hatalara yol açar. Okulda öğretileceklerin yanında sen kendi ilgi alanında kendi çabalarınla farklı şeyler öğrenmeye devam et. Bir yazılım mühendisinden sadece belli bir alan ile sınırlı bilgi sahibi olması beklenmez.