Ubuntu Steam sorunu : Kullanıcı adı ve parola kısmı çalışmıyor.

Başlatan hasanmerkit, 27 Temmuz 2017 - 14:50:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasanmerkit

Sanırım bir GUI sorunu. Wİne ile Steam'ın Windows sürümünü kurunca da sorun devam ediyor.

Bunu nasıl düzeltebilirim?

lnxdev

edge35

Çözümünü bilmiyorum ama aşağıdaki bağlantıda aynı sorun bende de olmuştu. Aslında renk aynı olduğu için gözükmüyor ama giriş butonu çalışıyor.
http://www.pardus.org.tr/forum/t/steami-kurdum-fakat-acilmiyor/2158/3

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

UNC

valve yazısının üstündeki boşlukta fareyi tıklatarak gezdir şifre ekranı gelmesi lazım  ;D :D

hasanmerkit

Alıntı yapılan: lnxdev - 27 Temmuz 2017 - 16:15:49
Terminal üzerinden açın:
LC_ALL=C steam

hasanmerkit@HasanMerkit-Lnx:~$ LC_ALL=C steam
LC_ALL=C: komut bulunamadı

Alıntı yapılan: UNC - 27 Temmuz 2017 - 18:27:25
valve yazısının üstündeki boşlukta fareyi tıklatarak gezdir şifre ekranı gelmesi lazım  ;D :D
Sağol giriş yapabildim de yine de bazı yerlerde arayüz problemleri var.

systmrrr

şunu dene
http://pasha.ist/index.php/2018/02/04/linux-steam-bos-ekran-sorunu-ve-cozumu/

ALBATROS84

Bipolar_Disorder

Bu sorun en az 1 yıldan beri devam ediyor, Steam bir düzeltemedi gitti.

noedit

Alıntı yapılan: Bipolar_Disorder - 27 Şubat 2018 - 16:46:23
Bu sorun en az 1 yıldan beri devam ediyor, Steam bir düzeltemedi gitti.

düzeltemedi dedinizde  bence düzeltmedi derseniz daha nokta atışı olur çünkü şahsen bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum 1 seneden fazla oldu bilerek yapıldığından şüpheliyim sanki windowsa yöneltme amacı gösteriyorlarmış gibi yani demek istediğim  siz bunu kurun ama bakın siyah ekranda kalıyorsunuz windowsa geçin bu hatalarla uğraşmayın der gibi bir çaba var sanki steam tarafında tamam iyi güzel oyunlarla linuxu çok güzel bir noktayada getirdiler çok büüyk katkıları oldu oyun konusunda fakat birşeyleride bilinçli yapıyorlar sanki.
Diğer kişilerin özel hayatına saygı gösterin.
Büyük gücün büyük bir sorumluluk getirdiğini unutmayın.

eronis

Sorun sadece Türkçe kullananlarda var. İngilizce kullananlar sorunsuz kullanıyor Steam'i.
The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds