ubuntu sistemime canlı yayın önerileriniz.

Başlatan ahmet12fb, 07 Temmuz 2017 - 14:49:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmet12fb

merhaba ubuntu kullanıcı arkdaslarım bugün ubuntuya geçtim çok sevdim ubuntuyu. yeni geçtiğim için pek kullanmayı bilmiyorum size zahmet  interneten canlı TV seyredbileceğim bir site öneririmisiniz .

edge35

Merak ediyorum, ubuntuya mı yoksa pardusa mı geçtiniz?
http://www.pardus.org.tr/forum/t/parduste-canli-yayin-siteleri/2004/2
İkisine de birlikte geçmiş de olabilirsiniz tabi. Googla da canlı tv diye arama yaparsanız çıkacağını tahmin ediyorum. Bunun yanında çoğu kanal kendi web sitelerinde de canlı yayınlarını vermekte.

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

alquirel

Arkadaş reklam hazırlığı yapıyor muhtemelen. Hem canlı tv yayını sunan bir sitenin isminin geçtiği bir eposta adresiyle kayıt olmuş, hem de Windows veya Linux farketmeksizin platformdan bağımsız bir çözümü olan bir soruyu birden fazla forumda "masumane" bir şekilde sormuş.

Bekleyelim görelim :)

ahmet12fb

lubuntu

Yaz arama motoruna tonla site var. Şakaysa komik değil!

enis56

**** burası baya iyi öneririm.

alquirel

Takdire şayan bir reklam azmi var burada. İki gün arayla iki ayrı hesap alınmış. Aynı IP adreslerinden iletiler atılmış. Atılan iletilerde de sanki yardım almak amacıyla gelmiş normal yeni kullanıcı izlenimi oluşturulmaya çalışılmış. Sonra tam bir ay beklenilmiş. Bu başlıkta ilk soruyu sorduğu hesapta kullanılan eposta adresinde geçen TV izleme sitesinin bağlantısı, ikinci alınan hesapla atılan iletideki yıldızladığım yerde paylaşılmış.

Müdahale edileceğini, silineceğini, hatta yasaklanacağını bile bile bu kadar uğraş verilmesi gerçekten saygıyı hakediyor. O yüzden sadece bağlantıyı temizlemekle yetindim. Arkadaşları yasaklamadım. Takılmaya devam etsinler. Aslında incelesek bir tez konusu çıkar bunlardan.

szgnblt

Alıntı yapılan: alquirel - 08 Ağustos 2017 - 13:21:15
Takdire şayan bir reklam azmi var burada. İki gün arayla iki ayrı hesap alınmış. Aynı IP adreslerinden iletiler atılmış. Atılan iletilerde de sanki yardım almak amacıyla gelmiş normal yeni kullanıcı izlenimi oluşturulmaya çalışılmış. Sonra tam bir ay beklenilmiş. Bu başlıkta ilk soruyu sorduğu hesapta kullanılan eposta adresinde geçen TV izleme sitesinin bağlantısı, ikinci alınan hesapla atılan iletideki yıldızladığım yerde paylaşılmış.

Müdahale edileceğini, silineceğini, hatta yasaklanacağını bile bile bu kadar uğraş verilmesi gerçekten saygıyı hakediyor. O yüzden sadece bağlantıyı temizlemekle yetindim. Arkadaşları yasaklamadım. Takılmaya devam etsinler. Aslında incelesek bir tez konusu çıkar bunlardan.
:)