Format atsam düzelir mi?

Başlatan muhammet76, 21 Haziran 2017 - 08:57:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muhammet76

Ubuntu 16.04.2 LTS kullanıyorum birçok hatayla karşılaştım tekrar format atıp ubuntu yüklersem hatalar düzelir mi ve nasıl format atarım?(windowsdan ubuntuya geçerken yaptığım işlemlerin aynısını mı yapmalıyım)

meda

Ne tür hatalar meydana geliyor biraz daha açarsanız iyi olur.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

muhammet76

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=56748.0
Kablosuz ağlara bağlı gösteriyor fakat kopmalar oluyor. Program kuramıyorum ve bilgisayarımda çok ısınmaya başladı.

meda

Yerinizde olsam 17.04 sürümünü indirip temiz kurulum yaparım daha sonra https://wiki.ubuntu-tr.net/index.php?title=Ekran_kartlar%C4%B1 kaynaktaki bilgiye göre ekran kartı kurulumunu yaptıktan sonra da sudo apt install tlp tlp-rdw yeniden başlatıp sistemi gözlemleyin. Ayrıca sistemde 4GB yukarısı RAM varsa 64 Bit sürümünü yükleyin.
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

muhammet76

Sorry, ubuntu 17.04 has experienced an internal error hatası veriyor yeni kurulum yapınca.

meda

Kurulum sonrası mı oluyor bu hata.

muhammet76

Install ubuntu diyorum bir süre sonra geliyor ekrana

meda

Normal yüklemeyi yap hatayı önemseme.