Hangi E-posta istemcisini kullanıyorsunuz?

Başlatan heartsmagic, 26 Aralık 2008 - 00:07:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hangi E-posta istemcisini kullanıyorsunuz?

Evolution
58 (14.8%)
Thunderbird
145 (37.1%)
Claws Mail
4 (1%)
Kmail
7 (1.8%)
Mutt
1 (0.3%)
Pine
0 (0%)
Sylpheed
1 (0.3%)
Diğer
10 (2.6%)
Firefox
11 (2.8%)
Opera
5 (1.3%)
İstemci kullanmıyorum, doğrudan Web arayüzünden bakıyorum
147 (37.6%)
Alpine
2 (0.5%)

Toplam Oy Verenler: 273

sem

Oy vermeden bende de aynı şekilde oluyor fakat oy verdikten sıkıntı yok bende...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

Sherlock Holmes

Istemci kullanmıyorum,
anketteki bazılarını denemedim ancak başlıca olanlar ile sıkıntı dışında bir artısı olmadı.
Bana hitap eden bir posta istemcisi ile tanışmadım henüz.

heartsmagic

Oy vermeden de görülebilir şu an sonuçlar.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

utdmr

Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

rick

Evolution kullanıyordum. Şimdi tarayıcıdan bakıyorum.

GAREZ

ubuntu ile Evolution Pardus ile Thenderbird kullanıyorum birazda Kmail kullandım ama ayarlaması zor olduğundan artık kullanmıyorum Thunderbird ve Evolution daha kullanışlı...

aynshtein

Ben eskiden Thunderbird kullanıyordum. Sonra ofiste Outlook kullanmak zorunlu oldu. iPhone aldıktan sonra notları, takvimi ve adres defterini eşlemek için evde de Outlook kullanmak zorunda kaldım. Thunderbird - Outlook arasında gidip gelmekten sıkılmıştım. Ama sonra bir mucize oldu :) Gmail üzerinden iphone'umdaki kişileri ve takvimleri eşleyebileceğimi öğrendim. O zamandan beridir de kendi alanadımı üzerinden Gmail kullanıyorum. Google Apps de yepyeni gelişmeler oluyor artık. 5-6 e-posta hesabını Gmail üzerinden rahatlıkla kontrol edebiliyorum. Üstelik Gmail artık HTML formatında imza özelliğini destekliyor ve HTML formatında mesaj gönderirken kullanmak üzere şablon da oluşturulabiliyor. Gmail'den memnunum :) Mutluluğu başka yerde aramaya gerek yok... (Bu arada, kendi alanadım için Microsoft'un Live Domains uygulamasını da denedim. Ancak Google Apps'teki kadar kullanışlı değil...
Linux: Bilgisayarını bilgi saymaktan başka işlerde kullanmak isteyenler için...
Günlük: http://www.multimeyda.com/

kaansef

hotmail hesabımı gmail hesabıma ekledim.Böylece hepsini google hesabımdan görüyorum.
# 28065

marjinal1st

Şahsen bana farketmiyor, önceliğim masaüstü sistemindeki bütünleşmesi oluyor genelde. Bu yüzden Mint'de Evolution, Slax'de ise Kmail (3.5.10'dan) kullanıyorum ki ikisinden de gayet memnunum. Ama KDE'nin bütünleşme (entegrasyon) konusunda diğerlerinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Bugün özgür yazılım için ne yaptın? :)

kalkan1973

Hotmail ve Gmail 2 tane birbirine benzer ön adla mail hesabım var.
Evde İşte her yerde Linux

sem

Alıntı yapılan: Mustafa Kalkan - 16 Eylül 2010 - 09:56:20
Hotmail ve Gmail 2 tane birbirine benzer ön adla mail hesabım var.

Yani hangisini kullanıyorsunuz bu durumda?
Burası dünya?

eribol

Kmail(tabii ihtiyaç duyarsam). Gmail ile mükemmel uyumu, kde-kontact aracıyla etkileşimli olması ve bundan dolayı takvim ve kişilere tek tıklamayla ulaşabiliyor olmam bu yazılımı güzelleştiriyor. Vakit bulduğumda bir kontact inceleme yazısı yazmayı da düşünüyorum. Gerçekten kde'nin bana göre en değerli aracıdır, kmail gibi.

Tomas

noktakom

Evolution, kullanmıştım bir ara ama program üzerinden silinen maillerin serverdan silinmediğini farkettim. Böyle olunca posta hesabını bir de tarayıcıdan açıp temizleme yapmak  gerekiyordu. Yani mantıksız geldi, bıraktım kullanmayı... Hatta bir ara konu açıp soracaktım ama sonra arada kaynadı...

heartsmagic

@noktakom, onun sebebi Evo değildir. Pop3 kullanıyor olmayasın sen?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

noktakom

@heartsmagic, evet ondanmiş galiba. az önce thunderbird kullanarak tekrar ayarladım posta hesabını. imap'i seçtim ( defaulttu zaten ) sorun kalmadı. Teşekkürler

Alman

Eklentilerden web'den girdiğim verimi alamıyorum. Onun için sitesine girip o şekilde kontrol etmekteyim.  :)

XRumer

Hazır kurulu gelen yazılımları tercih etmek gibi bir takıntım olduğu için Thunderbird kullanıyorum ama açık konuşmak gerekirse Evolution daha iyi. Takvimi kendi içinde. (Thunderbird'de eklentiyle oluyor) Sistemle daha bütünleşik. Ve arayüzü -bence- daha rahat. Ayrıca son okuduğum bazı yorumlar, Evolution'ın daha derin ve kapsamlı e-posta servis yapılandırmaları desteklediğini söylüyor.

gecegezen

Normalde evolution seviyorum ama google hesabi ile rehberi eslemede sürekli sorun çıkıyor birde rehber ve posta arasında dolaşırken unity-panel sürekli çöktüğü için artık thunderbird kullanıyorum.
Yotube kanalım hepinizi beklerim...
https://www.youtube.com/channel/UCsRQPZxNJKZbfpGy6r97nJw

sedat1661

*Kıyamet günü nereye gitmek istiyorsanız, hazırlığınızı ona göre yapınız.* Ömer bin Abdülazîz (Radıyallahi anh)

ÜçNoktaTemsilcisi

En çok hangi istemciyi tercih ettiğinize dair bir anket vardı benimde sormak istediğim bir şey var peki Ubuntu'nun kendiyle birlikte gelen bir e-posta istemcisi var mı..? Varsa nedir..?

lnxdev

ÜçNoktaTemsilcisi

-DıLgEş-

Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..