GOG'daki Windows oyunlarını indirmek?

Başlatan OnLive, 18 Haziran 2017 - 22:48:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OnLive

Merhabalar. GOG (Good Old Games) websitesindeki bazı Windows oyunları Wine'da stаbil çalışıyor. Hatta retail versionu çalışmayan pek çok oyunun GOG versionu çalıştı. Ancak şöyle bir problem var. Sitesi Ubuntu GNU/Linux kullandığımı tespit edip downloada izin vermiyor. Yani, download butonu inaktif. Sadece GNU/Linux versionu olan oyunları downloada izin veriyor. Windows oyunlarını download edebilmek için Windows çalıştıran bir PC'den GOG hesabıma connect olup, download edip, bir USB stick ile veya cloud drive servicelerinden birine upload edip, tekrar öbür PC'ye download edebilmek gerekiyor maalesef. Bunun daha pratik bir yolu var mı? Yani GOG oyunlarının Windows versionlarını, Ubuntu PC'me nasıl download edebilirim? Teşekkürler.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

furyzer0

Cihazını windows gibi gösterme şansın yok mu internette?

edge35

Wine üzerinden internet explorer ile debesen işe yaramaz mı?

Ya da sanal makineye windows kurabilirsin, ama bu da masraflı biraz.

Telefon tarayıcılarında olan "masaüstü sitesi iste" gibi bir şey varsa çok daha kullanışlı olabilir.

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)