[Çözüldü] uygulamalar yüklenirken takılıyor

Başlatan Rambo, 14 Haziran 2017 - 00:02:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rambo

Herkese merhaba. Benim sorunum, ubuntu software den oyun yüklerken biryere kadar yükleniyor ve sonra duruyor. Ve ne yaparsam yapayım ilerlemiyor. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum ve yine aynı, çok arştırdım ama bulamadım çözümünü. Yardım ederseniz sevinirim. Bide * bir şey daha soracam ubuntu software den * bir şey inerken iptal edebilirmiyiẓ şimdiden teşekkür ediyorum hepinize

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Haziran 2017 - 00:07:10

söylemeyi unuttum bide geçen gün yine aynı şey olmuştu ama bilgisayarı yeniden başlattığımda ilginç bir şekilde yüklenmişti ama şu an bile hala sorunu yaşamaktayım

turkerataturk

Ubuntu software sorunlu.
AppGrid kullan sorun olursa belirtirsin.
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

ekremsenturk

Ubuntunu güncelle ve tekrar dene. Sorun düzelmiyorsa, eski paket yöneticisi olan synaptic'i kur ve kurulumları oradan yap.

Rambo

teşekkürler ve ubuntu güncel

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Haziran 2017 - 01:10:24

peki ubuntu software den uygulama yüklenirken durdurabilirmiyiz

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Haziran 2017 - 12:39:00

appGrid ile denedim internet hızlı olmasına rağmen uygulamalar çok yavaş iniyor

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Haziran 2017 - 19:13:02

neyse sorun çözüldü hepinize teşekkür ederim