ubuntu 17.04 war thunder adlı oyun renk hatası

Başlatan mhay, 13 Haziran 2017 - 15:48:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mhay

oyundaki renkler böyle oluyor

steamdan yükledim çözümü  varmı

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 13 Haziran 2017 - 23:58:20

yardımcı olurmusun ubuntuya yeni geçtim koca ubuntuda tek sorunum bu kaldı bu da olsa tamam ya harddiskimden diğer tüm sistemleri yok ettim tek sıkıntı bu bunuda çözsem sonsuza dek ubuntu kalıcacm

[eklenti yönetici tarafından silindi]

oZZoWindow

Ekran kartin amd mi nvidiami bi sorum olucakta

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mhay

eronis

AMD kartım var, aynı sorun vardı. Warthunder forumunda öğrendim ki AMD kartlara özel bir sorunmuş bu. Ya Nvidia kart bulacan yada oynamayacan diyorlar. Boşver, böyle saçma salak firmaların oyunlarını oynamaya değmez bile boş yere rant kazandıralım onlara :-X
The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds

dolor

bence sorun ekran kartında değil nvdia kullanıyorum benzer sorun bendede var
şu an kernel güncelledim akşama bakıcam hata devam edecek mi https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=56729.msg627422#new

mhmtkrktr

Oyunun kendi ayarlarını kontrol etmişmiydin? Emin olmamakla birlikte, ekran kartı olsa, sorun ekranın tamamına yansıyacakmış gibi görünüyor.
Oysa ki menü kısımlarında sorun görünmüyor. Benim gördüğüm kadarıyla bu oyunun ayarları neredeyse her güncellendiğinde kendi kendine değişiyor.

ALBATROS84

Ayarlardan eski ekran kartı desteğini aktif etmeyi denedin mi ?

mhay