ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLACAK BİRİ YOKMU

Başlatan ptergrand, 03 Haziran 2017 - 00:28:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ptergrand

slm arkadaşlar bana yardımcı olacak ardadaş yokmu uzaktan bağlanıp yardımcı olabilirmisiniz

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 03 Haziran 2017 - 00:29:28

lrnyrd

[mention=626575]@ptergrand[/mention] Forum çığırından çıktı iyice. Arkadaşım bu nasıl bir istektir. Başlık yanlış içerik yanlış istek dahada yanlış. Bir sorununuz varsa yazarsınız zamanı ve bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur zaten.
Sometimes even good memories can kill you!

ptergrand

lrnyrd

[mention=626580]@ptergrand[/mention] Birkere linux'ı kullanmak için kimse sizi zorlamıyor önceki başlıktandan da hatırlıyorum. Kimse yardımcı olmuyor diye birşey yok bu forumda. Herkes elinden geleni yapıyor. Konu neydi?

ata1

Güzel kardeşim formumuz da bağlantı yolu ile işlem yapmıyoruz. sen yardım edin der sorunu açıklamaz isen nasıl yardım edilebilirki sorun ne ne yapamadın neler denedin anlatırsan bilgi sahibi olan arkadaş gelir yazar cevabını.

ptergrand

windows 10 yanına kubuntu kurdum tbs 6903 tv card bir türlü kuramadım nasıl çalıştıracağım bilmiyorum komutları girdim driver yükledim ama çalışıyormu bilmiyorum
windows 10 tv card çalışıyor ama ubuntuda bir türlü .aşıltıramadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum uzaktan pc girip bunu çözecek bilen arkadaş varmı

lrnyrd

[mention=626586]@ptergrand[/mention] Hala bilgisayara uzaktan bağlantıdan bahsediyorsun. Bunun cevabını bir üst cevapta [mention=626583]@ata1[/mention] verdi zaten. Tv Card hakkında bilgim yok maalesef.

szgnblt

Vlc player ile tv kartını yapılandırırsan tv izleyebilirsiniz. İnternette biraz araştırma yaparsanız sonuca ulaşabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

neynefes

Zaten halihazırda bir başlığınız var. Oradan devam edebilirsiniz. Belirtildiği üzere skype vs tarzı uygulamalar üzerinden yardımcı olmuyoruz.