Linux ve Bilgisayar Programlama Kitap Önerisi

Başlatan sanalpchome, 02 Haziran 2017 - 18:58:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sanalpchome

Arkadaşlar merhaba
Önerdiğiniz veya kullandığınız  linux ve bilgisayar programlamayla ilgili kitap var mı ? (PDF'de olabilir)

ali159

Bilgisayar porgramlama da hangi dili kullanacaksın c# vb düşünüyorsan herkes için c# ile başlayabilirisiniz çok iyi bir kitap. Aynı zamanda kodlab'ın kitapları da çok iyi. Fakat benim de linux için bir kitap ihtiyacım var onun için iyi bir kitap bende bulamadım.

lrnyrd

[mention=626543]@sanalpchome[/mention] Konuya geri dönüş yapsanız nasıl olur? Biraz daha bilgi vermeniz gerekir? Programlama derken hangi dilden bahsediyorsunuz?
Sometimes even good memories can kill you!

ekremsenturk

Arkadaşın henüz programlama ile ilgili hiç bir fikri yok. Ne bilsin programlama dili neymiş. D&R da "Çocuklar için Scratch" adında bir kitap görmüştüm. Linux'ta da, Windows'ta da çalışır.

sanalpchome

Alıntı yapılan: lrnyrd - 03 Haziran 2017 - 00:43:10
[mention=626543]@sanalpchome[/mention] Konuya geri dönüş yapsanız nasıl olur? Biraz daha bilgi vermeniz gerekir? Programlama derken hangi dilden bahsediyorsunuz?

C ve Python

semm

unixmania

http://www.pardus.org.tr/belgeler/   --> pardus yazdigina bakmayin, pdf kitaplar linuxu anlatiyor. yonetici arkadaslar "linux ogreten kitaplar" diye bi baslik acip icine 5-10 kitap yazip en yukari kitleseler fena olmaz.

yusufgogus50

Esenler Veya Bağcılar Civarında Linuxla Alakalı Kitap Satan Bir Yer Var Mı?
:) :) :) YUSUF :) :) :)