Screenlets İndiremiyorum

Başlatan sanalpchome, 19 Mayıs 2017 - 22:37:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sanalpchome

Selamın aleyküm arkadaşlari.Linux kullanıcısı olarak acemiyim.Masaüstümü biraz süslemek , düzenlemek istiyorum.Screenlets diye uygulama duydum.
sudo apt-get install screenlets kodunu yazdım.Fakat yüklemedi.

Nasıl yükleyebilirim ?

Şimdiden teşekkürler  :)

ata1

sudo apt-get install screenlets
komutun çıktısını ekleseniz  ne olduğunu anlayan biri yardımcı olur belki, komut yazdım yüklenmedi derseniz fal bakmamız gerekir.  ;D

edge35

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

sanalpchome

Alıntı yapılan: ata1 - 19 Mayıs 2017 - 22:48:18
sudo apt-get install screenlets
komutun çıktısını ekleseniz  ne olduğunu anlayan biri yardımcı olur belki, komut yazdım yüklenmedi derseniz fal bakmamız gerekir.  ;D

Siteye yeni kayıt oldum.Siteyi biraz kurcalayayım.Atarım öğrendiğim zaman :D

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 19 Mayıs 2017 - 22:57:36

Alıntı yapılan: edge35 - 19 Mayıs 2017 - 22:50:28
Belki işine yarar
https://sarptas.wordpress.com/2009/05/05/screenlets-ubuntu-icin-masaustu-ogeleri-sidebar/

Kurulum System > Adminstration > Synaptic Package Manager yolunu takip ederek yapılabiliyor. Synaptic Package Manager'da paket arama kutusuna screenlets yazarak arama yaparsanız Screenlets paketini kurabilirsiniz

Az önce o siteyi bakmıştım.Yukardaki cümleyi pek anlamadım  :D

ata1

ctrl+t  konbinasyon ile terminal açıp komutu yaz çıktısını yani orada yazanları sağ tıkla kopyala yaparak burada kod etiketi içinde paylaş hepsi bu