Whoami.gen.tr - Linux Destek ve Sosyal Ağ Platformu | Açıldı

Başlatan Bigchefstarys, 16 Mayıs 2017 - 23:19:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

raspacı

Projeyi tam inceleyemedim ama güzel bir çalışmaya benziyor. Tebrikler :)
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

WaylandIZMIR

Devrimin amacını kavramış olanlar, sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır.
Mustafa Kemal Atatürk

ata1

evet arkadaş bvana bile sorma gereği duymadan kapamış keşke yedeği olsaydı birçok anlatımımı en azından kendi blogumda yayınlamak isterdim. o para kaznsın tek olsun diye kendi blogumda anlatmadım binlerce anlatımım vardı keşke az emeğe saygı olsaydı.

ali159

Alıntı yapılan: ata1 - 19 Kasım 2017 - 00:05:47
evet arkadaş bvana bile sorma gereği duymadan kapamış keşke yedeği olsaydı birçok anlatımımı en azından kendi blogumda yayınlamak isterdim. o para kaznsın tek olsun diye kendi blogumda anlatmadım binlerce anlatımım vardı keşke az emeğe saygı olsaydı.
Benimde çok yazım olmasa da yinede baya uğraşmıştım bu için. Dediğiniz gibi en azından 1-2 gün önceden haber verilse idi iyi olurdu.

vergi

ali159

[mention=633453]@vergi[/mention] Keşke bir linke tıklamayı deneseydiniz. Site kapandı.

if

Barlow

Kapandığına göre başlık da kapatılabilir artık değil mi  ???
Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-

lnxdev

Alıntı yapılan: lnxdev - 22 Mayıs 2017 - 03:05:44
Hayırlı olsun. Bu tarz olaylara ben aynı yeni bir linux dağıtımı gibi bakıyorum kendinizi ispatlarsanız yapmak istediğinizi de elde etmiş olursunuz.

Tamda dediğim gibi olmuş. Genellikle yeni olan dağıtımlar farklı bir şey göstermeyince kullanıcılardan yeterli desteği alamazlar. Burada da aynı şey yaşanmış.

Bigchefstarys

Aslında biz farklılıklar göstermeye çaba gösterdik, Kişisel kullanım için linux dağıtımlarına alternatif yazılımların incelemelerini sağladık. Yanı sıra dökümanlar da hazırladık ancak, linux gruplarında yazdığımız makaleleri paylaşınca enteresan bir şekilde insanlar bizimle uğraşmaya çalıştı. Ben o zaman anladım ki, linux kullanıcıları yeniliklere karşı negatif düşünceler içerisindeler. Sitenin analizlerine baktığımda ise ortaklarımız dahil giriş yapmadıklarını tespit ettim. Buna görede siteyi tamamen bitirdim, Erdoğan abinin döküman olayına gelicek olursak ve Alinin, özür dilerim şuan ne derece haklı olduğunuzu anlıyabiliyorum. Benim bunu düşünüp size danışmam gerekiyordu. Yedekler için hosting firmasına başvurdum, yedek verildiği takdir de size dökümanları açıcam ve bilgilendiricem.

Bu projenin tutmama sebeplerinden bir tanesi bizim var olan bir platformun üstünde bir platform daha inşaa etmeye çalışmamızdan dolayıdır. Forum denilen sistem zaten ubuntu türkiye sitesinde tam rayına oturmuş. Biz bunu bilerek forum açmaya kalkıştık. Açıkcası ben yılmadım, yeni bir proje ile daha iyi çıkış yapmayı düşünüyorum. Elimde olmasada yine sizden destek beklemek zorunda kalacağımıda biliyorum.

Teşekkür ederim.
İnsanlaɾ benim dünyayı olduğu gibi kabul edebileceğimi söylüyoɾlaɾ. Saçmalık! Ben bu dünyayı kabul etmiyoɾum.
Richard Stallman

ali159

[mention=633561]@Bigchefstarys[/mention]
Aldığınız tepkileri hatırlıyorum. Siz de haklısınız. Ama proje gerçekten güzel bir proje idi. Çok faydalıydı. Biliyorsunuz bende ilk sorunumu çözmek için gelmiştim. Belki çok bir faydam yok belki çok da bir şey bilmiyorum ama yine de yeni bir proje başlatırsanız elimden geldiğince yine destek olmak isterim.