Wifi sıkıntısı

Başlatan Furkan kaya, 16 Mayıs 2017 - 20:36:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Furkan kaya

Merhaba arkadaşlar yeni bir diz 7stü bilgisayar aldim. Asus x550 . simdi bu pc yi eve getirdim internete bagladim bagtim cok yavas . diger tel eski pc falan hizli . fakat bu pc yavas o arada bu pcyi baglayinca diger cihazlarda yavasliyor. Goturdum aldigim yere baktim ordaki internette hizli sikinti yok evde yavas. Birde eski pc evde jet gibi bu yavas diger tel falan iyi. Anlamadim gitti ne onerirsiniz . ne sikiti var . o arada evde toplam 5 tane  ( yeni pc ile ) cihaz var. Aradim ttneti sikinti yok dedi hatta pc yi degistirdim aynisiyla aldigim yerde yine yavas fark yok. Ne olur yardim edin yalvaririm . cok kotu bir durumda kaldim.

OnLive

Alıntı yapılan: Furkan kaya - 16 Mayıs 2017 - 20:36:37
Merhaba arkadaşlar yeni bir diz 7stü bilgisayar aldim. Asus x550 . simdi bu pc yi eve getirdim internete bagladim bagtim cok yavas . diger tel eski pc falan hizli . fakat bu pc yavas o arada bu pcyi baglayinca diger cihazlarda yavasliyor. Goturdum aldigim yere baktim ordaki internette hizli *sıkıntı yok evde yavas. Birde eski pc evde jet gibi bu yavas diger tel falan iyi. Anlamadim gitti ne onerirsiniz . ne sikiti var . o arada evde toplam 5 tane  ( yeni pc ile ) cihaz var. Aradim ttneti *sıkıntı yok dedi hatta pc yi degistirdim aynisiyla aldigim yerde yine yavas fark yok. Ne olur yardim edin yalvaririm . cok kotu bir durumda kaldim.

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=28764
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms