Nasıl Yükleyebilirim

Başlatan Ömer Burak Gedik, 01 Mayıs 2017 - 19:04:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ömer Burak Gedik

linki
За инсталация на играта:

Маунтнете исото и разархивирайте играта. Браузнете през конзола до директорията, където се намира играта и изпълнете ./hl.sh -game cstrike. Потребителите, които искат да стартират играта чрез шорткът, могат да направят скрипт, който трябва да е изпълним, а вътре да се сложи следната команда:

cd /път/до/играта/ && ./hl.sh -game cstrike, след това се създава стартер, който води до местонахождението на скрипта. 

На стартера може да се сложи икона по желание.

Официално се поддържа дистрибуцията Linux Ubuntu 12.04, но играта ще върви безпроблемно на повечето x64 Linux дистрибуции. Изпробвана на Arch Linux. За безпроблемно стартиране и игра трябва да имате инсталиран Steam и steam-native-runtime, за да могат да бъдат използвани библиотеките, които са необходими.

çevirisi Oyunun Kurulum:

Mauntnete isoto ve oyun halletmek. Oyun ve ./hl.sh -game cstrike izleyin dizinine konsoldaki Brauznete. içeride yerine getirilmesi gereken bir komut dosyası yapabilirsiniz kısayol ile oyunu başlatmak ve isteyen kullanıcılar aşağıdaki komutu koymak:

cd / path / to / oyun / && ./hl.sh -game cstrike ardından senaryonun konuma yol açan bir marş oluşturur.

Starter talep üzerine bir simge koyabilirsiniz.

Resmi olarak dağıtım Linux Ubuntu 12.04 desteklenen, ancak oyun en x64 Linux dağıtımlarında sorunsuz çalışacaktır. Arch Linux üzerinde test edilmiştir. Pürüzsüz başlatma ve oyun için Buhar ve buhar yerli-çalışma zamanını yüklemek zorunda, bu yüzden ihtiyaç vardır kütüphaneleri kullanılabilir.

Barlow

.tar.gz uzantılı arşivin içinde README, INSTALL gibi dosyalar yok mu?
Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-

Ömer Burak Gedik

Nold

Alıntı YapЗа инсталация на играта:

Маунтнете исото и разархивирайте играта. Браузнете през конзола до директорията, където се намира играта и изпълнете ./hl.sh -game cstrike. Потребителите, които искат да стартират играта чрез шорткът, могат да направят скрипт, който трябва да е изпълним, а вътре да се сложи следната команда:

cd /път/до/играта/ && ./hl.sh -game cstrike, след това се създава стартер, който води до местонахождението на скрипта.

На стартера може да се сложи икона по желание.

Официално се поддържа дистрибуцията Linux Ubuntu 12.04, но играта ще върви безпроблемно на повечето x64 Linux дистрибуции. Изпробвана на Arch Linux. За безпроблемно стартиране и игра трябва да имате инсталиран Steam и steam-native-runtime, за да могат да бъдат използвани библиотеките, които са необходими.

Öncelikle belirttiğiniz site Bulgar sitesidir ve yazılanlar Bulgarcadır. Tercüme side şöyledir

Önce iso kalıbını bağlamanız gerekiyor [mount etmek gerekiyor]. Sonra oyunun bulunduğu klasöre uç birimden girin cd ..... ve şu komutu uygulayınız  ./hl.sh -game cstrike . Eğer kısayol olarak çalıştırmak isteyen olursa bunları bir dosyaya kopyalayıp o dosyayı çalıştırıla bilir olarak işaretleye bilir

cd /oyun klasör yolu/ && ./hl.sh -game cstrike

ondan sonrada bir komut oluşturulup bu scripti çalıştıra bilirsiniz. Resmi olarak destekleyen dağıtım  Linux Ubuntu 12.04, ama çoğu x64 Linux sistemlerde de sorunsuz çalıştırılabilir. Arch Linux ta denenmiştir. Sorunsuz çalışan bir oyun için önceden Steam ve steam-native-runtime kurulu olması gerekiyor, gerekli kütüphaneleri kullana bilmesi için.

Ömer Burak Gedik

disk kalıbı ile bağlıyorum için tar.gz uzantılı dosya var onun için nasıl giricem iso dosyasının içinden ,teamviever ile yardımıcı olabilirmisiniz

FireSwords

Korsan yazılıma bu forumda destek verileceğini sanmam.

neynefes

Teamviewer ile yardım edilmiyor. Burada yazılıp çizilsin ki aynı sorunu yaşayan bir başkasıda faydalansın.

Ayrıca dile getirildiği üzere forumdan illegal bir içerik için yardım alamazsınız. Başlığı kapatıyorum.